Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

martes, 2 de enero de 2018

Повернутися до в'язниці Фуджіморі

Повернутися до в'язниці ФуджіморіАвтор: Уго Бланко Галдос
Дата: 31 грудня 2017 року, 15:20
Тема: помилування Fujimori

Користуючись nochebuena президентом Перу Педро Пабло Kuziński (ППК) звільнив колишній диктатор Альберто Фухіморі, поміщений у в'язницю за вбивство багаторазовим.
Святвечір називається «Silent Night, Holy Night» і різдвяний подарунок перуанського народу PPK був вільним символом війни проти нашого народу і ненависті до нього.
З того моменту в Куско, де я був, в Лімі та інших містах люди виходили на вулиці, відмовившись від різдвяної вечері.
У столиці Ліма демонстрація мала намір потрапити до палацу уряду, перш ніж відмови міліції пішла на резиденцію президента. У відеороликах демонструються демонстранти, що натискають поліцейські щити.
На Різдво, Куско повернувся на вулиці, і на наступний день у приміщенні Федерації робітників у Куско було викликано зустріч. Збори призначили керівний орган для продовження боротьби за повернення Фухіморі в тюрмі, регіональна безробіття готова і буде боротися за національний страйк.
У кількох містах відбулися акції протесту.
Колишній міністр юстиція Марісоль Перес Теего сказав президент перуанський не відповідає загальному помилування, так як він був визнаний винним в скоєнні злочинів проти людяності вважається.
Тому президент призначив нового міністра, Енріке Мендози, звільнити Фудзіморі, який змінив президентську дякую комісію.
Вони назвали медичну раду, в якій був включений лікар в'язниці, який назвав здоров'я Фудзіморі "серйозним".
Перуанські люди вважають, що це зрада, так як саме ППК була обрана для дочки диктатора ні президентом, то звільнити його батько.
Перуанський закон перешкоджає звільненню в'язниці, коли відбувається постійний процес: справа про вбивство в Патівільці. Тому свобода Фудзіморі є незаконною.
Що означало Fujimorriso?
У 1990 році кандидати були Маріо Варгас Ллоса і Фуджіморі.
Економічна програма Варгаса була неоліберальною, проти того, що Перу проголосував за Фуджіморі.
Фуджіморі у владі практикував економічну політику, запропоновану Варгасом Лосою. Приватизовані державні компанії.
У ніч на 5 квітня 1992 Фухіморі дав повідомлення для нації оголошуючи втручання Конгресу, судових органів, Державного міністерства.
У той час як мова по телебаченню, військо армії, ВМС і ВПС прийшли до Конгресу, судовий, прокуратуру, серед інших установ взяти повний контроль над ними. Була також втручатися штаб-квартира Генеральної конфедерації працівників Перу (CGTP) та інших профспілок.
Події, які відбулися відразу після повідомлення нації, транслювалися лише міжнародними засобами масової інформації. Члени Збройних Сил увійшли до каналів і радіостанцій, змушували продовжувати нормальні передачі, не повідомляючи про те, що відбувалося в державних установах та на вулиці. Уряд призначив комендантську годину і почав серію арештів бізнесменів та політиків.
Він поставив на його службу Судовий відділ та Державне управління (прокуратури).
За гроші всіх перуанців він виступав за "чичайську пресу" на його службі.
Він виховував своїх дітей у дорогих університетах США за гроші перуанських людей.
Його члени сім'ї викрали гроші, відправлені з Японії бідним людям. Про це повідомила його дружина Сузана Ігучі. З цієї причини його дружину заарештували і катували. Його дочка Кейко погодилася називати "першою леді" замість її в'язниці та муки мами.
Примушують насильно стерилізувати корінні жінки, щоб знищити нашу расу.
Змінено Конституцію, яку буде переобрано
Він купив політиків, як він бачив у відео його головного радника.
Він організував групи найманців-вбивць, таких як група Коліна, яка знищила студентів та професора університету Ла-Кантю.
Група "Коліна" також знищила Барріоса Альтаса.
Pativilca, вище, справа була в такий спосіб: Члени Colina прибутку викрав Джон Калдерона Rios (18), Торібіо Ortiz Aponte (25), Felandro Castillo Манріко (38), Педро Агуеро Rivera (35), Ернесто Arias Веласкес (17 ) і Сезар Родрігес Есківель (29 років).
Після їх зменшення вони мучили їх з опіками факела на різних частинах їх тіла, включаючи задній прохід; і вони також вигнали їх. Після цього вони були вбиті двома пострілами куль в голові і кинули їх тіла на тростинне поле.
Схилення
З'явилося відео, яке показало свого радника Володимира Монтесіноса (зараз у в'язниці), купуючи опозиційного політика.
Fujimori оголосив, що будуть вибори і що він не буде бігти.
Потім він відправився на зустріч Азіатсько-тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС), що проходила в Брунеї він звідти пішов президентство по факсу.
Потім він відправився в Японію в якості громадянина Японії і за те, що син японців, що країна не буде посилати в Перу. Це поруч виборах в Перу в 2006 році, відправився в Чилі, як і його прихильники сказали підтримка населення Перу була великою. На прохання про видачу в Перу за злочини свого уряду Чілі видали його. Він був ув'язнений за вбивства Ла Кантю та Барріоса Альтаса. Пробач Це політичне помилування. Коли Конгрес проголосував вакантні ПКА, він подзвонив Фухіморі прихильник голосувати проти. За винагороду за це ППК помилував його. Це незаконно, тому що зараз прийняття екстрадиція за інші злочини: Рішення Верховного суду Чилі, який одноголосно схвалила продовження видачі Фухіморі, наділяє судову Перу слідувати процесу, званий випадком Pativilca , Перуанський закон забороняє звільнення засудженого, коли відбувається процес. Тому звільнення Фуджіморі є незаконним. Міжнародні організації з прав людини просили слухання в Міжнародному суді з прав людини буде в лютому 1918 р Регіональне бюро для країн Південної Америки Верховного комісара з прав людини (УВКПЛ), Фонд Due Process (DPLF), Центр справедливість і міжнародне право (CEJIL) і Вашингтонський офіс по Латинській Америці (WOLA), вважають, що міжнародні стандарти в області прав людини не дотримуються. Медіа-американський суд HR наводить слухання. Зазначає, що участь вашого лікаря на медкомісії впливає на справедливість процесу і право помилування запобігає Pativilca випробування для випадку. Надзвичайне слухання IACHR відбудеться 2 лютого. Наднаціональний суд попередив, що після надання помилування, ППК порушив міжнародні зобов'язання. Звільнився в знак протесту проти помилування Відмовся 3 співробітників Міністерства юстиції через помилування: 1. Генеральний директор з прав людини, Міністерство юстиції подав у відставку. 2. Префект (найвищий політичний пост на відомчому рівні) з Moquegua, Пауліна Лурдес Кано Ов'єдо, йде у відставку і уряд партії. 3. Міністр культури Сальвадор дель Солар подав у відставку. 4. Три партії парламентарів з партії президента відмовляються від партії. Популярні мобілізацій продовжують Арекіпа, Куско, Пуно і Такна продовжують протестувати. Пуно союзи оголосити зрадником ППК і підуть на вулиці. Вони кажуть: "Фуджіморизм прийшов до влади через ППК. Нехай вони все йдуть! "Посилаючись на корумпованих політиків. На півночі: Чиклайо, Трухільо і Піура Chimbote також мобілізовані. Генеральна конфедерація працівників Перу оцінює можливість проведення національного страйку.
No hay comentarios: