Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

martes, 16 de mayo de 2017

Вибори, Політика і ідеологія в Sindical економічної боротьби

Вибори, Політика і ідеологія в Sindical економічної боротьби.
Хуан Естебан Юпанки Вільялобос.

Багато побратим союзу маршрут, дуже захоплено вважають, що його фігура тільки досить, щоб отримати виграш на даному етапі економічної боротьби, що країна стикається. Боротьба вони не бачать, що один стоїть проти власників доль наших народів не бачать глибини, як потоки обробляються і щиро вірити прибутку саме тому найменш корумповані, що може бути на суді, що ставлення метафізична віра в існування надприродного, яке є на що дивитися вперед, завжди мрійники.

Днями я почув про вибори в професійному коледжі, де дуже революційний jurisconsulto раніше знаходився на останньому місці, так що зробив це у виборах, щоб спокушати місце в національному парламенті Перу. Це не досить, щоб бути вчителем багатьох майбутніх фахівців, що без них навіть політики чи ідеології, anomista електорально отримати anomismo, для яких він тримає і який досяг цієї jurisconsulto з вашим консультантом, одна річ воєдино виборча боротьба, що має всі елементи нашої сили співати перемогу, але побудована не ramplón волюнтаризм, так як вони роблять ці молоді колишні революціонер. Невисловлених наполягає проти стану справ в суспільстві та некритично ретельно електорально, хто хотів перемогти без цієї техніки нічого не може обійтися без організації їх політично і змусити їх змінити буде неможливо, і ковтає, щоб знайти де-небудь відпочити. Це те, що трапилося з молодим адвокатом, який зробив організаційну роботу тримає в кумівстві, але навіть до ідеологічної роботи, ваші результати будуть незначними або не так.Але ця молода біла голова і його радник не зробили техніку, яка викладається в революційних школах, відомі як вираження невдоволення, в цьому відставний офіцер поліції і кандидат на пост мера дізналися половину, але далі не можуть йти, як ці молоді люди і пенсіонери революції; що при першому його радник вирішило відправити їх на гільйотину, той, по руху французької леді, яка підтримує введення іноземних військ на території Перу, а інший в своєму роді групу, яка, мабуть піднятому електоральні, але без pitonazo вона рухається до абсолютної недостатності і ми говоримо, що тут, щоб зрозуміти, що група більше демократії приречена на повний провал, не говорять, після того, як ніколи не говорив їм. Я кажу, і я сказав, що інструменти, використовувані для передвиборної агітації успіхи, але, як добре вони знають, не застосовуються не виграти в будь-який час.

Це не тому, що хтось хоче зіпсувати виборчий момент не першим знати, до кого звертатися і не знають, як зробити виборче співчуття, знаючи, що жодна економіка не звернутися, щоб поліпшити свої витрати зображення, тому що у них немає ніякої користі для виборців , Немає гріхів наївним, але їх графіки роботи не надто застаріли і не має наукового досконалості до їх аналізу, вони роблять все на льоту, так як результати потім будуть кинуті в ALBUR валюту.

Зрозумійте, що для багатьох є їх відчай, щоб поліпшити їх соціально-економічний статус, як і в випадку колишнього мера Сантьяго-де-Чуко, який допоміг в євангельському русі прийшов мер, без всяких умов, щоб бути, тільки має потенціал для обману і крадіжка, інша заслуга не цей пан, і так би мовити, що між кандидатами в Сантьяго-де-Чуко. Як і в юридичній школі та інших навчальних закладах.

No hay comentarios: