Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

sábado, 23 de enero de 2016

HAMPA С.А. в Конгресі списку Сезар Акуна

HAMPA С.А. в Конгресі списку Сезар Акуна

Хуан Естебан Юпанкі Villalobos.

Це було довгий час, ми робили дослідження про те, як Underworld був монополізації багато позицій в перуанських політики. Особливо незаконний обіг наркотиків шукає цей союз на, а потім взяти кермо влади, щоб бути вільно доступні в їх незаконному бізнесі. Це відбувається, коли політики, як Кейко Фухіморі, Алехандро Толедо Алан Гарсія Перес, після уряду хизуватися своєю нечесною гроші, навіть більше, коли вони в паніровці і затверджена їх злодійство в судовому порядку. Це є незаперечним, як ми бачили недавно, що підтверджується в черговий раз заяви одного з найбільших торговців наркотиками в десятиліття 80 і 90, де була згода політичного класу синдикатів наркобізнесу. Але зараз вона складає більше нахабними в Underworld проханням бути в Конгресі, я б сказав, добре, що те, що ми хочемо, економічна система дозволяє нам робити ці речі, і зробив життєздатною. Тепер натовп збирається увінчати свою високу прагнення, як боротися за пост президента Республіки, він був би очікувати з тих пір партія Фухіморі є злочинною організацією регулюється законами, зроблених для вас.

Кримінальний характер їх діяльності є природженим диктатором і нав'язує свою критеріїв кров і вогонь, або гроші, які зробили свій стан. І він воліє оточувати себе іже з ним, щоб не зробити тінь і якщо хтось, чесно кажучи, він зробив тільки за зовнішнім виглядом. Вони види, які відомі як sobones, килими в кримінальному жаргоні, вони викликають думати, що він є найвищою людиною все, що він говорить, правда, і це правильно, на свій розсуд. Особливо, коли злочинець народився в скромній, коли у нього є гроші, він має агресивна поведінка на тих, хто навколо нього, нападаючи на людину, яка не згоден з його проханням. Така ж поведінка у своїх підлеглих для тих, під їх командуванням. Коротше нездійсненна мрія, що Пабло Ескобар Колумбії буде проводитися в Перу; є в Колумбії може стати тільки конгресмен, який поширюється мільйони і запобігливим з поганим класу; Тут ви можете стати президентом за згодою і при потуранні Центрального розвідувального управління, чи, може бути, в американському конгресі?

Я не думаю, що Центральне розвідувальне управління або Адміністрації по боротьбі з наркотиками не змогли пояснити появу величезної машини світу з невеликої коледжу підготовчої академії, майже без студентів, які згодом дали стипендії направо і наліво стати торговим центром вищої освіти з величезними економічної віддачі? Ви робите співучасть цих двох американських компаній і Конгресу США, з яких ми робимо відповідальність, а несе відповідальність за те, що він зробив у 90-ті роки, коли в нас були нарко-держава і диктатуру.

Але це ще не все, в Конгресі такий список, що явно ставить свій початок будь-який рядок, не побоюючись злочинців, так що вони знаходяться в Конгресі. Існує його вигляд і дух.


No hay comentarios: