Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

domingo, 7 de junio de 2015

Запрошення на честь героїчної 50-заклання Луїс Феліпе де ла Пуенте Уседа

Запрошення на честь героїчної 50-заклання Луїс Феліпе де ла Пуенте Уседа

Дата Посвячення: від 19 до 23 жовтня 2015
місце в Сантьяго-де-Чуко, Перу

/ Оригінал Іспанська /

Тільки ті, хто йде шляхом і не шукати виборчого можливість ті, хто можуть закликати !!

Тільки спадкоємці можуть скликати,
тих, хто слідує його шляху,
Ні опортуністичних !!

Луїс Феліпе де ла Пуенте Уседа був засновником, головний ідеолог і головнокомандувач перуанської революцію лівий рух (МИР). Експоненти теорії партизанських груп в якості каталізаторів для революції, і СВІТ UCEDA почати збройну боротьбу в 1965 році, який найближчим часом поразку від перуанської армії, падіння UCEDA в бою.

Тексти:

1964: Наша позиція

1964: Ла Революсьон Peruana

1957
У середині 1957, Луїс де ла Пуенте був знайдений з Гектором Кордеро Гевари в Лімі вперше.

** Він залишив мене - пам'ятаєте Гектор років потому - "надзвичайне враження," людина з певними ідеями; з духовною силою і волею, що віщувало «реальний лідер". Разом вони роблять заключний етап його невдалій спробі переорієнтувати APRA і це було завершитися його висилки.

У вересні 1957 ЛПУ подорожує віце-президентом Федерації студентів Перу в Нігерію - Африки. (Нігерія в січні 1957 досяг своєї незалежності)

ЛПУ в 1957 році як докторську дисертацію представляє дослідження «Реформа сільського господарства перуанської".

** Він нахилився там формулою "реалістичною анти-феодалізму", рівновіддаленою від імперіалістів цих підходів, як "сп'янілий марксизму". Сама аграрна реформа. Але не по -escabroso, кривавих і дуже dudosas- наслідків, але, як "законного акту сприяння розвитку" "революційним шляхом", виконаної в "суворій відповідності з Конституцією і законами". Прекрасно оформлена в «ідеальному Індо-американізму", вираженої APRA і в Болівії революції, він знайшов адекватної специфічність еволюційний шлях. Багато в чому зберіг це бачення, коли його перша поїздка на Кубу в липні 1959 Отже, давайте йому зрозуміти, у форумі з кубинської аграрну реформу, де він був на користь поваги до приватної власності, «право на земельний" Кубинський фермер в інтересах справедливості і трансформації свободи. Він був пристрасним, як вимагав наполегливо відповідно Марко Антоніо Malpica- визначення кубинців, які насправді вирішили не реагувати.

1958
Після підтримки теза "Перуанський Реформа сільського господарства" він закінчив, як бакалавр в галузі права, а в травні 1958 він отримав адвоката. Раніше він отримав від професора філософії і соціальних наук, які одночасно вивчав юриспруденцію.

26 липня 1958 відбулася кривава різанина селян з общини корінного населення Chepén, в департаменті Ла-Лібертад. Він був одним з керівників створення будинків Julcán району в 1958 році і в 1961 році, пов'язує зі створенням справжнього провінції.

** Балансу було три мертвих і десятки отримали поранення обличчя опору і боротьби селян проти зазіхань на їх земель сім'ї Морейра Паласіос, власники фазенда Talambo. Палаци Морейра були родичі віце-президент Карлос Морейра і Пас султана, під час другого уряду Мануеля Прадо Угартече, уряд живе з APRA. Луїс де ла Пуенте Уседа був адвокат для спільноти - з Гонсало Фернандес Gasco - і через події Chepén, був підданий дисциплінарному стягненню і санкціоновані керівництвом APRA.

1959
ЛПУ вперше побував на Кубу, Кубинська революція перемогла на 1 січня 1959 У середині 1959, Де ла Пуенте раніше проводиться в рамках радикальної націоналістичної точки зору.

** Папа проведення обговорень з хлопцями Пабло Чанг і Де ла Пуенте Уседа мексиканські розмовляє відновлення, інків, як він курить сигарети, і я знову отримати запах кави пити і натхненням цих бійців були почуті. Рікардо Тельо, Гектор Кордеро, Гільєрмо Лобатон, Сантьяго і Луїс Сапата, а також молоді інтелектуали, такі як Хуліо Dagnino, Гектор Бежар, Леа Барба Фелікс Аріас-Шрайбер і Карлос Франко додав. Гарячковий, хоробрий, спробуйте зрозуміти і перетворити країну, змова ярдів Сан-Маркос привернув тріумфальним відлуння кубинської революції, це 1959.
                                                                                               (Зверніть увагу, Розіна Valcarcel)

** У цьому контексті, Національний фронт звільнення (ФНО), в особі Генерального А. Сезар Пандо Egusquiza (голова), Хенаро Ледесма Izquieta, Angel Кастро Lavarello, Чеська Хенаро Carnero та інших прогресивних форм. Папа закликає фронт. Хлопчики також збираються на мітинги. У дуже багатолюдно на площі Сан-Мартін, ввечері в 1962 році, я продаю книги авторів, як Вальєхо тато редакцією з дивовижними трас; З'являється дядько де ла Пуенте, і ви не піддаються небезпеці купує мені всі копії. (Зверніть увагу, Розіна Valcarcel)

9 вересня 1959, страйк працівників Casagrande цукрової плантації в долині Chicama - Трухільо, було придушене залишивши трагічну мито п'ятеро загиблих і багато поранених. Касагранде належав Gildeimester, найбільших землевласників в країні. Молодь і широкі верстви АПРА, на чолі з Луїсом де ла Пуенте Уседа зажадав у демонстраціях і офіційних документів, покарання для тих, хто несе відповідальність за вбивство та демаркації партії APRA раз з олігархічної влади Мануеля Прадо у Угартече. Знову Де Ла Пуенте був дисциплінованим і піддавали депортації рядах APRA.

** З зростанням невдоволення підстав APRA з керівництвом партії, виконавчий комітет скликає АПРА, 10 вересня, на четвертій Національної Конвенції, зроблені через місяць, з 10 по 12 жовтня в місті Ліма. Основна мета цього заходу було вигнати лідерів Aprista помічені як "розкол" за критику політики співіснування. Відображатиме сам Генеральний секретар, Раміро Prialé в слові, записаних в газеті La Tribune в своїй редакційній статті від 11 вересня 1959 "Це (четверте Національні збори) партія сказати своє слово. Він буде вивчати ситуацію, приймає рішення, перевірте налаштування він визнає це необхідним і, безсумнівно, ампутації. Все це матиме основну мету: ратифікувати єдність руху, яка залишилася непорушною ". Prialé санкції, оголошені Луїс де ла Пуенте, що працюють важко, що б аналіз руху і критика. Документ був розглянутий, затверджений, підписаний і представлений Четвертого Національного Конвенції 10 жовтня 1959 в рахунок лідерів Aprista. Зміст руху не обговорювалося на пленарному засіданні в Конвенції, не повинно бути дозволено здійснювати захист від судового переслідування.

Таким чином, де ла Пуенте і сім офіцерів були відсторонені від своїх прихильників прав, то депортованих 12 жовтня з більш ніж 30 членів партії; інші особи, які підписали були піддані депортації дисципліни. Відразу "Aprista Комітет із захисту доктринальних принципів і внутрішньої демократії", і через газету особа офіційне керівництво "Голос Aprista", цей комітет, то називається Rebel APRA, що складається з Луїс де ла Пуенте назріває, Гонсало Фернандес Гаско, Гектор Бежар і Луїс Олівера (батько Фернандо Олівера); і після 1962 Революційний лівий рух (МИР) буде називатися дотримуватися марксизму-ленінізму.

На другому поїздки липня 1960 ЛПУ на Кубу, де він пробув шість місяців зустрічається.

** У липні 1960 Делегація APRA Rebelde їздив на острів. Де ла Пуенте самостійно Карибського земля залишалася протягом декількох місяців. Вони мають вирішальне значення для режиму Кастро місяців. У площі Революції в Гавані, перуанський чув Фідель передбачити перетворення Анд в "півкулі Сьєрра-Маестра." До того часу він став собі повстанського план MIR. Перед положенні по Napurí- Че "партизанську фокус в якості першого і основного засобу революції", де ла Пуенте б відповів, що на його думку "союз з APRA Rebelde Кубі стане грізним каталізатор" , Швидкий криза -atrapado ППА в його шкідливого пакту з олігархією, крім того, хотів би додати до "тисячі робітників і молоді до революційної проекту« Світ. Ситуація, яка дозволить більш широке і більш складним, ніж зазначено у фокусі організаційної схеми. Це був початок дискусії між де ла Пуенте і Че, який тривав більше двох років. У Перу, в той час, селянин увірвався Сьєрра прискорюється подальшого політичного часу.
Примітка: "Від" APRA зради "до" героїчної жест "- Луїс де ла Пуенте Уседа і партизан СВІТ в Renique, Хосе Луїс

1961
13 лютого повертається ЛПУ Куби, був шість місяців. 4 березня подорожує Трухільо. 11 березня ЛПУ напали на розі собору, групою APRA намір ліквідувати найманих.
** Атака відкидаючи збройне пограбування, вбивство одного з нападників. Він залишається у в'язниці 18 місяців після того, як спробував і довів, що він діяв з метою самооборони. Відомо, що займає самооборони і важливість його прохання. Він присвячений роботі в тюрмі законопроект про земельну реформу.

Луїс де ла Пуенте Уседа представлені в жовтні 1961 року законопроект про земельну реформу в Перу - назва Apra Rebelde - національного парламенту, через Карлоса Malpica.
У червні 1962 і де ла Пуенте виразно порвав з APRA і Apra Rebelde б офіційно перейменовано СВІТ, ЛПУ був високий лідер Руху революційних лівих. Він висловив прапор з квітами зелений і червоний працездатного селянського союзу в якості рушійної сили перуанського революції.

ЛПУ на волі 62 серпня, після 18 місяців ув'язнення для смерті Aprista вбивці. Народ йшов на плечі Пласа-де-Армас Трухільо. Він переїхав кілька днів, в долину Ла Convencion - Куско.

У 1962 році Уго Бланко відвідали Луїс де ла Пуенте Уседа в Куско, носити пропозицію об'єднати революційні рухи на півдні і в центрі, але не досягти ніякої угоди.** Куба Рікардо Napurí- по нагадаємо було наказано вступити в контакт з Уго Бланко. Де ла Пуенте б пручався, підкресливши його незацікавленість об'єднати з тієї чи АНО Бежар самостійно. За даними того ж свідка-думав, що керівництво революцією має бути в руках
СВІТ і мав підозри справу з троцькістських і білий, або навіть з самим собою Napurí які почали бачити також як троцькіст. Після «великих дебатів", нарешті, зробив поїздку. Після того, як там, за Napurí-, Де ла Пуенте хотів скористатися тим, що "Білий використовується, щоб привітати, який відвідав його велике свято, з тисячами селян", щоб зняти цю подію, аби показати, що на Кубі все, що Рух "під дисципліни." Новий обговорення ", тому що це було етична проблема, на додаток до політичних", поки Napurí. Вони були зображення Луїс де ла Пуенте адресації селянського натовп на головній площі Quillabamba. Це був момент слави convenciana боротьби. Це не триватиме довго, як ми бачили раніше: перемога руху конкретних законом провінційного земельної реформи був початок кінця "двовладдя" Бланко. Правда в тому, що не було ніякої угоди серед лідерів. Там вони знову зустрінуться.

У 1962 році, Рікардо Гадеа є "приємний сюрприз" Re-зустріч Забезпечення Максимальна повернення на Кубу вдруге в Гавані, щоб отримати "делегацію бойовиків" MIR.

У грудні 1962 ЛПУ контрабандним шляхом з Перу знову Макара, супроводжував piurano Ріос і Карлос Портокарреро раніше втік у дослідженні д-ра Хуана Веласко Роберто в Піура. Гонсало Фернандес Гаско прибути пізніше і Гектор Кордеро Гевара, перед від'їздом втретє підходить до Кубі в 1963 році він відвідав кілька країн Латинської Америки, перш ніж повернутися в Перу.

** З моста "він був експертом з аграрної та селянського питання" і "Че роззброїв його, коли він пояснював органічне складу поля в Перу." Він пояснив важливість сільського профспілок і вага "тисячі селянських общин» і «традиції внутрішньої дисципліни і боротьби." Яке питання схему «чистого уваги", як Де ла Пуенте сказав, що Перу була "конкретні селянських організацій», з якою він повинен був зробити попередню роботу для селянина, він не був "з їхніх організацій Я буду ставити партизан ". Тоді, згідно Napurí- "Че зрозумів, що він повинен« прояснити »свою ідею уваги, думаючи, що те, що обіцяв в Перу було набагато більше." Для того, що, "за часом вважали, що Перу вістря в їхніх починаннях інтернаціоналістів експортувати революцію». Отже, "переконливо він сказав, що, якщо повстання" горить ", ми б на нашій стороні в перуанських високогір'я."
У цій дискусії, Napurí задали дуже доречне питання: якщо існує «доведені основні бойовики та активісти, якби ще відносини з країною, чи були вони поліпшити відносини зі студентами і робітничим класом», як стверджував Де ла Пуенте , Тоді: "Чому б не побудувати MIR
в якості працівника і соціалістичної партії? ", який" не заперечують зобов'язань з Че або інтернаціоналізму, але написано на новій основі ». Потім він розв'язав відповідно до колишнього перуанського-флаєр" вирішального аргументу ". Був фокус "обов'язково узгоджується з існуванням партії"? Napurí відчував, що в той час як вони не підлягають партизанського революційної партії. Це було продемонстровано досвід роботи в якості ленінської і маоїстської. Аналізуючи кубинський випадок, "Де ла Пуенте і тих, хто стверджує, що визначальним чинником перемоги був партизанської боротьби. "Лідер СВІТ гастролював географію цього комуніста, приходячи на зустріч з Мао Цзедуном, Хо Ши Мін з Кім Ір ВС Повертаючись до Куби погодився Че -В тактичний дизайн, заснований Napurí- опис "в ході тільки кубинський моделі", що складається з декількох партизанських груп, підтримуваних ", принаймні матчі", які вступають в дію "при першій можливості". переконаний, що цей проект не працює, Napurí написав листа Че, оголосивши, що йде у MIR. Це, в свою чергу, публічно оголосити, що він "оселився" з trotstkismo.
Примітка: "Від" APRA зради "до" героїчної жест "- Луїс де ла Пуенте Уседа і партизан СВІТ в Renique, Хосе Луїс

ЛПУ виконує перший земельної реформи в Hacienda Julcán - Сантьяго-де-Чуко - сім'я, яка належить фермерам, розподіляючи землю безкоштовно ..
** Julcán столицею провінції з однойменною назвою знаходиться в 93 км. Від міста Трухільо і 3.200 метрів над рівнем моря.
Зі зміною власності виступає як завидною Julcán сільського господарства і торгової держави, на малюнку доктора Луїса Феліпе де ла Пуенте Уседа, людина, яка простежується на шлях боротьби за прогрес з'явиться. Таким чином Julcán створюється як Гамлет 15 травня 1958, то після двох років перебування на посаді, файл готовий для заступника Дзеркало Malon домовитися з вашої камери, щоб створити район, змусило збуваються 12 червня 1961 Законом No.13659. Вони актуальні в цій акції управління на додаток до доктор Луїс Феліпе Де ла Пуенте Уседа, його брат Хуан Мануель де ла Пуенте Уседа, РП Ісмаель Карранса друге Роблес, Хуан Хуліо Сандовал Zavaleta, Антенор Zavaleta Гутьєррес, Хав'єр Кастро Vereau, Miñano Педро Гузман, Фернандо Варгас і Жілберту Gavidia Huanes Армас, серед інших.
Таким чином, 19 червня, 1990, Закон No.25261 де ми підняли до статусу провінції, підписана президентом Конституційний доктор Алан Гарсія Перес видається.
Ця нова провінція з гарним пейзажем, з ароматом свободи має походження кечуа слово «SHULLCA" означає молодий, дитина, молодший з народів. Вона була створена з Carabamba округах, Каламарка і Huaso.
ЛПУ знову частина втретє на Кубу, прибув до Гавани в 1963 році, інтерв'ю з Фіделем Кастро, а потім їде в Європу, Китай, В'єтнам і Північна Корея, зустрічі з лідерами цих країн (Мао Цзе Дуна, Хо Чи Мін і Кім Ір Сен), зміцнення його марксистську ідеологію.

У лютому 1963 він опублікував MIR, доктринальні і програмну основу; Rebel Голосові видання.

У квітні 1963 траншеї з троцькістської групи на чолі з Рікардо Napurí, який відділений від партії після засідання Центрального Комітету, що відбулася в Ріо-де-Жанейро - Бразилія, 30 травня 1964 Napuri Авангард-революційна партія.

Історичний національна зустріч СВІТ відбувається в жовтні 1963 року в Сантьяго-де-Чилі.

Книга "Війна до смерті проти латифундій" публікується СВІТ в 1963 році.
ЛІКВІДАЦІЯ великих маєтків і рабстві!
На землі ПРАЦЮЄ!
СІЛЬСЬКИЙ ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА!

Як ми вимагаємо Аграрна реформа Аграрна реформа рішуче Campesina. Аграрна реформа за участю негайного повернення землі, вкраденої з громад корінних народів; за участю експропріації великих маєтків, у тому числі цукру; вони не роблять виняток для цукрових баронів, які збагачують себе величезні експлуататорських наших працівників, наш кращий захоплення землі, і, користуючись вільної торгівлі та вигідні ціни на міжнародному ринку. Аграрна реформа збирати колективістський суть наших громад для соціалістичного будівництва в сільській місцевості; щоб забезпечити невеликий майно і на схід уздовж шляхів кооперативу; щоб підняти рівень майстерності у всіх секторах сільськогосподарської діяльності; збільшити ступінь сільгоспугідь на користь більшості країни і не привілейовані, як це відбувається сьогодні.
Нарешті, країна потребує справжньої аграрної реформи, щоб звільнити наше селянство від усіх феодальних пут і емпіризму і зубожіння страждає сьогодні, що можливо тільки шляхом ліквідації маєтку у всіх його проявах.

БОРОТИСЯ ЗА ЄДНІСТЬ!
УСТАНОВКА ДЛЯ РЕВОЛЮЦІЇ!
ЄДНІСТЬ В ДІЇ!

СВІТ, так як з'ясувалося, в політичному житті 12 жовтня 1959 бореться за єдність лівих. Ми зробили всі зусилля можна домогтися цього єдності. Заради цієї мети ми стали жертвами маневрів, непорозумінь і зрад. СВІТ боротися і продовжувати боротьбу за єдність, але єдність не в виборчих луках, і цей запис, відсутність приводу не задавнити кандидатів на пост президента Республіки, муніципалітетів парламенту. Ми не хочемо, щоб рухатися. Ось чому ми віддали перевагу йти поодинці, як сьогодні. Якщо блок повинен бути, щоб битися разом селян, обличчям до олігархічної влади, для того, щоб революція в цій частині, наші руки є відкритими.

Цей грандіозний мітинг може бути початок великих справ в боротьбі за нашого звільнення. На даний момент основними завданнями нашої боротьби є: ліквідація феодальної режиму і вигнання американського імперіалізму, який в тісному спарювання пригнічувати свій народ. Ми буде літати всі наші зусилля, спрямовані на досягнення цих двох цілей. Тобто, ми виступаємо за демократичну революцію нового типу, анти-феодальної і антиімперіалістичної революції, на чолі з робітничо-селянської спілки в єдиний фронт, що включає всі інші сектори національної страждає від наслідків експлуатації, гноблення, Залежність. Коли ми досягли цих цілей буде розпочати наступний етап нашого походу до соціалізму.

ШЛЯХ революція єдиний шлях НАШІ ЛЮДИ

"Ідеологічна Навчальний посібник"
Фрагменти


Ідеологічна Навчальний посібник було підготовлено в. Де ла Пуенте в 1964 році, вже встановлені на Ch'aska Illarec таборах в якості основного тексту для ідейно-політичне виховання селянських кадрів. Вона була надрукована в одному партизанському початку 1965 Ці фрагменти взяті з цього видання.

Що відомо фазовим переходом або революція
ДЕМОКРАТИЧНА?

На цьому етапі основою для здійснення соціалізму відчувати. Основою для реалізації соціалізму, можуть бути класифіковані на три категорії:
- Основи політичного ладу;
- Основи економічного порядку і,
- Основи громадського порядку.

     Illarec Ch'aska 1964-1965

23 травня 1964 ЛПУ потрапляє в профілактичній рейду проти візиту президент Німеччини Генріх Luebke німецький політик, член Християнсько-демократичного союзу Німеччини, правил з 1959-1969.

1965
Інтерв'ю з Луїсом де ла Пуенте Уседа в журналі Аргентина La Rosa Броньований (№ 6, стор. 40-42).
Це 9 червня 1965 ініціювати партизанську дії. Складається з трьох партизанських баз на регіональному рівні.

Манко Капак на Півночі на чолі з Гонсало Фернандес Gasco.
Пачакутек на півдні на чолі з Рубеном Solorzano Tupayachi.
Тупак Амару в Лобатон чолі з Гільєрмо Мілла центру.

Раніше відкриті три партизанські фронти в центральній гірській місцевості.

** Де ла Пуенте зосереджена в долині Ла Convencion (Куско) з колоною "Пачакутеком" в районі під назвою "Меса Пелада", яка спрямована на просування їх повстання.

У той час як Гільєрмо Мілла і максимальне Лобатон Забезпечення колонку "Тупак Амару" в середині (Хунін і Huancavelica) викрадають і штурмові маєтку поліції в Pucuta (Huancavelica).

Гонсало Фернандес Гаско на Півночі (Серро Чорно-Ayabaca), з колонці "Манко Капак" і "Сезар Вальєхо" готовий піднятися в Pataz, з Еліо Portoicarrero в Департаменті Ла-Лібертад.

Щоб оголосити війну навіть носити військову форму і наступних міжнародних конвенцій, що стосуються повстанських повстань. Луїс Феліпе особисто побіг фронт "Пачакутек" в Меса Пелада в долині Конвенції, в Куско, де він впав пронизана його кампанії 23 жовтня 1965 він залишив письмові твори політичної, соціально-економічного аналізу, військова стратегія і книга притч називається "революційні" Історії.

Перуанський революція
Концепції та перспективи

Луїс де ла Пуенте Уседа

(*) Ця стаття була написана партнером Луїс де ла Пуенте Уседа в липні 1965 журналу політика США "Monthly Review" для того, щоб пропагувати за кордоном боротьбі процес, розпочатий у червні СВІТ.

Вперше опубліковано: в англійському перекладі під назвою "Перуанська революції: Концепції та перспективи» в Monthly Review листопада 1965 С. (т 17, що не 6.) .. 12-28, а в Чилі в іспанській версії журналу.
Digital Edition: марксисти Інтернет Архів, 2006.
Джерело: Роботи по Луїс де ла Пуенте Уседа. Вос Rebelde Видання, (Ліма) 1980 року.
________________________________________


Де ла Пуенте і його послідовники, і всі фронти MIR були розформовані і той же рік свого створення: 1965.
Луїс Феліпе де ла Пуенте Уседа убитий чисельною перевагою в людях і зброї з урядових сил Белаунде і його відсутній труп. Дії відбулося 23 жовтня. 25 числа того ж місяця, армія сказав в заяві, що він розуміє, факти.

Данина 50 років своєї героїчної жертви:


Луїс де ла Пуенте Уседа і Меса Пелада герої живуть!

* Луїс де ла Пуенте Уседа - скорочена ЛПУ


No hay comentarios: