Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

sábado, 31 de mayo de 2014

Режим терору в Ancash

Режим терору в Ancash .
Ми прагнули , щоб зустріти нашу звітність реальної історії укладеного президентом регіонального уряду Ancash . Таким чином ми отримуємо готові подорожувати в проблемному порту Чимботе . Ми попрямували до автобусної станції Business Америці , там ми купили наш квиток і отримав на заголовок на автобусі в нашій журналістській пригод. Поїздка була все гладко і одноманітно.
Двадцять вулиці спорожніли проспект квітня; ми були попереджені про небезпеку проспекті досягти районі , де він виріс і розвинену наш характер , тому, ми зважилися піти в районі Сан -Педро . Від зважився на вниз в першому сезоні , до Колізею Пола Харріса , здавалося , що ми були занадто сміливими , але ми повинні були дістатися до домовленості з нашим інформатором . Продовжіть в тому ж вулицями прогресу і зрячого chimbotano старому кладовищі , щоб закінчити цю частину зрячих і Сан -Педро , де ми знайдемо наш інформатор , який знав про реальну історію Сезар Альварес , президент регіонального уряду Ancash він встановив панування терору в регіоні. Таким чином , ми прибули в його скромному будинку в цьому дуже популярному районі , який отримав нас дуже легко. Інтер'єр показав нам смирення , бідність , в якій він жив , як ми називаємо тому, він ніколи не хотів , щоб скористатися їх дружби , а інші зробили , щоб отримати гроші і поліпшити своє економічне становище. Вже сидячи в стільці соломинку , що ми будемо всі покірні будинку, ми сіли і він поспішно увійшов глибше в його будинок і приніс нам запросити нам деякі картопля з чилі яйця приготовані безумовно екс явно чекати нашого прибуття . Ми спробували разом з нашим господарем , був , як спосіб, щоб зламати лід , щоб спілкуватися з ним. Я познайомився з ним вже багато років , при вході на роботу в управління компанії рибальства , ми стали друзями , потім вже в моменти , відомі як " The Beast " був запропонований в політику званих нашому інформатору , знаючи , що у нього було звільнений з в'язниці за свою політичну діяльність. Він не хотів , щоб змішати з такими суглобів. Не пішов по його політичної діяльності , тому що він вважав , що його зрадили і страждати через його сім'ї , але його моральне сказав , що вона не може приєднатися друг " ЗВІР " знав своє минуле і не бачив його як людину з моральної , знав його як неповнолітнього , після вивчення бухгалтерського обліку в інституті вищої освіти. Його батько був алкоголіком , хоча в останні роки він виправився і інтегровані ізраїльську секту нового універсального завіту ; принаймні , мати звіра перестав страждати такий побиття , всякий раз , коли батько був п'яний.
Але хто звір ? Які його витоки ? Як він прийшов до влади і керувати весь регіон ? І тільки син мігрантів з Андського регіону , який впав в порт у пошуках успіху . Там просто їх батьки зустрілися. Він іноді працював в галузі рибальства , збору риби , як вони могли б дати йому своїх друзів ; солоні і вони можуть продавати їх для тих , хто носив їх до прогулянки . Його мати була присвячена задовольнити багатих сімей порту , дуже небагато , проживають в місті. Більшість приїхали з міста Трухільо і Лімі. А як ви познайомилися? Як вони це роблять зараз ; таким чином , вони зустрілися. Так вони почали любити. На головній площі , де вони будуть визнавати свою індивідуальність . Запам'ятати традиції свого народу. Запит дивитися знову щонеділі , а також закохуватися і створення нових сімей для збільшення розміру популяції цього порту. Якщо , то вторгнутися неподалік піде до струмка протягом багатьох років стала великою , брудний і брудні портові піски , як вони описують після нашого великого письменника Хосе Марія Arguedas . У той час було наказано вулиці на основі великого Панамериканського шосе і залишатиметься такою висвячений .
Детальніше ...Журналіст мандрівників Хуан Естебан Юпанки Villalobos

No hay comentarios: