Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

miércoles, 30 de abril de 2014

КРИЗА НАУКИ ( III) - МЕТОД

КРИЗА НАУКИ ( III) - МЕТОД              
Ми завжди вважали , що є тільки один спосіб отримати до наукових знань , і це тільки через науковий метод ; але якщо ми бачимо , що ми спочатку проти догматизму , який вважає , що істини абсолютні і непогрішною істиною в описі , що робить міф. Якщо це так наука стала міфом , вважаючи , що те, що описується як те, що відомо як реальність є абсолютним і опису. Ми також не сказати , що це родич , тому що ми укладання спірного соліпсизм і що ми хочемо бути , те, що ми маємо на увазі , і ми припускаємо , що є ще один спосіб , щоб шукати знання , але я міг також сказати, що я використовую суперечать одне і те ж: Науковий метод як інструмент для накопичення знань .

                         
Тоді , можливо , ви можете зрозуміти це в будь-якому випадку потрібен потік , що приводить мене до іншої стадії у прагненні до знань , поки я буду використовувати цю схему , але уточнити , що я використовую і як розмежувати іншу схему я хочу дати знаю . Ну раз підняв робочу гіпотезу про те , що там може бути інший спосіб , щоб знати реальність , ми вважаємо , що в світі , що ми знаємо лише форма або можуть мати різні форми існування , підтвердив , що його Haskhing теорія фізики , якщо так , то , що також не може бути ніякого іншого способу пізнати реальність , ми задаємося питанням.

                       
Все може перетворити в одному рядку або кілька рядків бути ? Ви не можете бути всім однорідним , що якби це було все , що ми знаємо , в світі буде єдина форма і один сутність , для одноманітності може тільки залишити іншій формі , але й залишить трохи різні . Тут ми вступаємо проблема , піднята в традиційному науковому методі є тестування , тестування також входить міфічна , так як є тільки одна форма доказів , які можуть прояснити істинність або хибність заяві.

Хуан Естебан Юпанки Villaloboshttp://juanestebanyupanqui.blogspot.com/

No hay comentarios: