Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

miércoles, 26 de febrero de 2014

ЖІНОЧИЙ сатрап , фашизму і ІНВАЛІДНІСТЬ УРЯДУ

ЖІНОЧИЙ сатрап , фашизму і ІНВАЛІДНІСТЬ УРЯДУ .

Недавні події в якій , що не був названий всенародним голосуванням нахабство , щоб прийняти рішення , щоб вирішити , хто залишається і хто йде в команді міністрів нинішнього уряду полягає . У представницькій демократії народна влада визначається на кожних виборах і хто б не був обраний повинні представляти волю народу , якщо він робить це дискредитує і , отже, їх влада слабка і тільки представляє особисту волю, не їхні виборці . Г- н Ольянта був обраний більшістю представляти вас , ви не можете делегувати , якщо посадова особа держави , я маю на увазі ваш чоловік , у разі міністрів , які повинні відповідати за свої законопроекти в парламент національна . Цікаво , кому зауважує місіс Надін Ередіа , все це відображає нездатність президента , щоб направити долю країни.
Якщо читачі дайте мені спокій я буду малювати на нашому супермагістралі енциклопедії Вікіпедія Я маю на увазі , це те , що він говорить про нашу демократію енциклопедії:Демократія є формою соціальної організації , який кріпиться до власності всього суспільства. Строго кажучи , демократія є формою організації держави , в якому колективні рішення приймаються народ , прямих або непрямих механізмів участі , який надає легітимність їх представників . У широкому сенсі , демократія є формою соціальних відносин , в яких члени вільні і рівні , і соціальні відносини , заснований контрактів .


Демократія також визначається з класичної класифікації форм правління Платоном , по-перше , і Аристотель , то , в три основних типи: монархія (правління одного ) , аристократія ( правило " в початок" для Платона , " найменш " Арістотелем) , демократія (влада "натовпу " Платона і " більшої" Арістотелем) 0,1


Існує непрямі або представницька демократія , де рішення приймається осіб , визнаних народом в якості своїх представників . Там демократія участі як політичної моделі , яка забезпечує громадянам можливість зв'язати і організувати таким чином , який може мати прямий вплив на громадських рішень або коли громадськість задається досить плебісцитарний механізми консультативна застосовується. Нарешті , пряма демократія , коли рішення приймається безпосередньо членами селі, через обов'язкові плебісцитів , первинних виборів , сприяння законодавчою ініціативою і популярні закони голоси , концепції , яка включає в себе рідкий демократії. Ці три форми не є винятковими і інтегровані в якості додаткових механізмів у деяких політичних систем , але завжди здається , що більшу вагу одного з трьох способів зокрема політичної системи .


Взято з : http://es.wikipedia.org/?title=Democracia


Перша частина відсилає нас до питання про владу. Лінійка має право , так само як і воля тих , хто делегував . Припустимо , що більше п'ятдесяти відсотків виборців в нашій країні влада делегував йому пан Ольянта нібито міститься в передвиборних обіцянок , зроблених після другого туру , який був розроблений у виборчому конкурсу. Невиконання цієї вимоги дискредитує то збрехав , щоб отримати владу над своїми справжніх намірів до народу , що вони будуть робити в інтересах її набагато гірше , якби виборці і делегати , які не мають статусу державного службовця , тільки для нього , і він має право делегувати можливість ім'ям , який у якості державного службовця . Якщо щось має призначити свого чоловіка в прем'єр -міністра , але й тому , що округляти у злочині кумівства . Але якщо мова йде про владу , Леді Надін Ередіа в узурпації влади , яка також є злочином , узурпувати уявлення, що виходить не від всенародних виборів. Але є і злочин , в даному випадку міністр економіки і фінансів , відомий пан Кастілья , хто повинен відповідного поваги до прем'єр-міністра , але, щоб отримати мене з спростовують відсутність засудження вчиненого непокори. Якщо інше не погоджено з президентом , який , має бути , зробили також знаємо , прем'єр -міністра. Але , очевидно, не Господь Умала виступив перед цією кризою , не дозволяйте погано , вашого чоловіка . Не роблячи так , ви даєте довіру до вашого дружину , що влада виходить від нього і тому не може суперечити йому . Так хто був делегований вихідні повноваження людей , відчуває себе не в змозі представляти цей місто , який є аргументом достатньо, щоб подати заявку на вакансію в Президенти Республіки для постійної інвалідності правителя , щоб робити те , що люди , делеговані йому .Тут не може бути ніяких аргументів , що правляча робить те , що він може зробити краще людей , тому що, якщо люди обрали програму обіцянок , правляча зробити це в своїх інтересах людей , отже , не в змозі продовжувати займав посаду. Тому парламент має звільнити постійної інвалідності , чи буде співучасником до узурпації влади , в даному випадку , чоловік робить якої він був обраний . Тут можновладців , які в нашому випадку є міжнародні фінансові установи , і компанії значного своє панування над нашою державою , буде робити все , щоб зупинити його , як це показано , що Господь Ольянта Умала і його дружина вірні сервери владі ЗМІ . Як зазначив колишній товариш по команді Рауля Вінер.Хуан Естебан Юпанки Villaloboshttp://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: