Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

lunes, 26 de agosto de 2013

Возз'єднання залишилося?

Возз'єднання залишилося?
Ми можемо почати цікаво, якщо це можливо, в цьому другому десятилітті, в якому ми живемо. Можна буде це зробити, коли ми зосереджені на крихти системи протягом усіх цих часів, ми думали, що ми могли зробити навколо каудильйо, але це анти історичних, regresionamos як були лідерами в поточному особливість феодалізму і капіталізму . Тоді нам потрібно з'ясувати дві речі. Спочатку, якщо можливе об'єднання лівих у Перу. Друга дійсно визначити, які стадії капіталізму і боротьба, яка не була зроблена небудь після розпаду радянського блоку.
Перше, що потрібно зробити, це звернутися до історії перуанського лівої, яка, як історія слідувала маршрутом, що сталося на міжнародній арені. Наш аналіз повинен бути занадто твердими і бути якомога більш об'єктивним, а не приймати як свої власні будь-якому з магазинів, які діляться і в якому багато хто з нас проводять кампанію сну з сумкою нашої молоді і твердо вірю, що наша позиція була догмою святість абсолютну істину, але ми не розуміємо, що ми були використані динозаврів опортунізму, яка використовується тільки запальні промови з метою отримання доходу в факультетів університету, потім продовжив своє життя як дрібнобуржуазні очікування піднятися сходами буржуазного суспільства.
До смерті не залишила Amauta залишився об'єднані під тіні свого ідеологічного напряму, тут ми не можемо розглядати хая, знаючи їх опортунізм пов'язаної зізнався у своїй манії величі шляхом обробки рядків влади. У світі, після смерті зростання Сталіна і Хрущова до влади, яка приходить і можна розглядати як серйозний удар для революційних рядах, він як і раніше, як свій опортунізм і доставки, що було досягнуто досі створюються умови для ініціювання лічильник, який закінчив із знищенням всіх залишків прогресивної імперіалістичних устремлінь може містити янкі. Після довгого часу те ж саме відбулося у Великій Мао Китай, це приводить нас до думки, що основною проблемою є збереження розвитку великого походу революції, і що великий Ленін відчув це, коли він писав про революцію і контрреволюції, останній завжди діє між стійками, так що вона не може розпізнати, основна увага приділяється тактиці, щоб дискредитувати революційні ряди, мета підірвати моральний дух і впевненість людей у ​​їх передовий прогресивною.
Для цього дуже гарні партнери опортунізму, ревізіонізму які нічого не роблять, але процвітають селянського робітничого класу, щоб висловити до своїх господарів, що вони тримати поводи, які, отже, є необхідність отримати свої привілеї руках своїх справжніх господарів . У нашій країні нічого ревізіонізму і опортунізму в лавах робітників піднятися торгують своїми інтересами, але реальних драйверів мас відмовився здаватися і продали дорогі поразка, там у нас є наочний приклад Артеміо Завала, який був відданий APRA, який Festino арешт його, але він APRA-передбачають державну зраду і торгували з моделей цукрового очерету цукор-плантації всіх вилучених на батьківщину. Це завжди маршрут з тих, хто зрадив народ у боротьбі за захист своїх прав. Цей етап, що опортунізм залишилися вірними радянської ревізіонізму, коли освічені маси вирішили взяти інший курс, Кастро на Кубі шукає підтримки, але і вирішують піти, де Велика голови Мао. Вони вирішують почати бойові дії в нашій країні. Просто є моральна підтримка Китаю як Кастро прийняття рішення про підтримку іншої лінії споріднених їм.
Там у нас є Луїс Феліпе де ла Пуенте Уседа що героїчна війна починається феодалізму в нашій країні. Яка була не підтримується жодним людиною, яка хрипким на площах або в кафе. Як завжди були революціонерами кави, який один раз, що вони забули, але і процвітати і далі служити, як завжди в інтересах системи, яка сиділа на владу люмпен буржуазії. Це була доля знаменитого лівого національного, що все, що він зробив це, щоб бомбити всі революційні досліди, які відбулися в нашій країні, і тепер повторює буржуазне ідеологічне теорій стверджувати свою владу проти народу. Так як кожен альянс буде виправдати зведення на престол імперії, що його праці saciendo знищити, що залишається від життя на планеті. Оскільки правило піддає майже три чверті планети на голод і злидні. Функціональне харчування поневолених всеїдні капіталізму ...

Триваючий
Тупак Ісаак II Хуан Естебан Юпанкі Villalobos. http://juanestebanyupanqui.blogspot.com...

No hay comentarios: