Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

lunes, 26 de agosto de 2013

Доброго ранку, брати рабів!

Доброго ранку, брати рабів! Заклик до братів, які страждають від капіталістичної експлуатації! Доброго ранку, брати рабів!
Ви наполегливо працюєте, щоб зібрати 500 підошов, ні? Крім того, для 200 підошов ми приречені працювати, якщо уряд фашистської бажання або волі економічна олігархія вирішує ..
Хто знає? може бути, не соромно взагалі, щоб побачити: як наші діти проводять на вікнах і вікнах універмагів - заповнені іноземними товарами, блукаючи зі своєю старою і зламаною взуття ... Продовжуйте працювати на нікчемні суми, ваші роботодавці платять вам у той час як ви голодуєте, хвороб і бідності .. .
Спи, про, люди рабом! Нахил голови меч не ріже його, ні!
Спи, про, люди рабом! Саме тому, що у вас є 120 конгресменів "безсмертні друзі" LOL, яким ми: 30000000 prevalecerles не може, тому що вони єдині в крадіжці багатство нашого pisarnos Пачамама і назад, в той час як 30 мільйонів - ми кожному козлу за ногу!
Спи, про, люди рабом! Бо ви "майбутнє" тільки набагато в дивних чужині .., далеко від сім'ї і дому, від вашого літньої матері, далеко від ваші діти ростуть нещасними ви приречені, якщо ваш коханий присутність, так що ви можете випадкові послати їх іншому євро ..!
Спи, про, люди рабом! У той час як ваша бабуся побита й згвалтована 20 підошов! Чи не феодальної загрози ворога, як треба руки наполегливо працювати для тих 500 сонць, ні? Потрібно руки пестити ваші діти, які плачуть на хліб і нові туфлі, так!
Спи, про, люди рабом! У мене є близько 500 років досвіду, так!
Tanyita Юпанки...

No hay comentarios: