Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

jueves, 6 de junio de 2013

Гусман, Varguitas і метафізики.

Гусман, Varguitas і метафізики.
Наука, в її можливості дізнатися, є те, що в даний час в стані кризи. Але деякі до цих пір стверджують, догматично ліберальних і нео Мг тітка Джулія, немає такої речі sentenciándose не визнавати хибність своєї позиції. Вперто упираються у своїх претензій, вважаючи, що це буде протиставляється того, що відбувається сьогодні. Можливо, думаючи, що це зупинить хід питання в своєму еволюційному шляху. Як позбавленою смаку і марних надій. Ну не розуміють, що капіталізм і його епістемології розглядаються в найвідповідальніші, як і його перебування на посту економічної системи. Капіталізм продовжувати ще в силі була спочатку стати корпоративним фашизмом, це для того, щоб продовжувати підтримувати пільгами і накопичення багатства за рахунок експлуатації найменш знедолених. Два основних елементів демократії розбестили і в даний час не відповідають моральним мети, для якої людство було створено. Соціологія і чи всі науки, які беруть свій початок в Західній спадкоємцем філософії елліністичної та римської думки, перебувають у стані кризи, а також капіталізму. Але чому в кризі? Ось у чому питання, що в академічних колах цікаво. Хоча деякі догматичні обидві сторони від крайніх правих чи іншій стороні кімнати мають намір заперечувати. У цьому відмову механізму спробувати встановити фашистські методи не дають дискусії. А якщо немає дискусії, важко буде поставити під сумнів їх результати з доступному викладі ідей.

Якщо припустити, що наука не може розібратися в собі, особливо, щоб побачити брудній дорозі, яка отримала, шукає вихід, який не побачать, що їхній бойовий дух наукового пом'ятий, для цього вам доведеться вдатися до метанауки, що не науки. Що говорить Мігель Мартінес істинної науки та її методу дається для зовнішніх об'єктів, але не може сам бути відомим як об'єкт пізнання. Вдаючись до метанауки, вона повинна бути можливість перевірити, затверджувати свої концепції, але це може мінятися залежно від еволюційного поворотів дає знання, які перевіряються. Тут будується краху як вкрай праві й ті, на іншому кінці, вони вважають, що знання як незмінне, не несе відповідальності розвиватися. Обидві сторони вважають, що знання подібно рецептом, які повинні дотримуватися на лист, щоб отримати бажаний результат заздалегідь або, що містяться у назві документа епістемологічний. Обидва кінці дуже по незмінності істот і речей, вважаючи, що все залишається незмінним у віках століть, ми припускаємо, що дотримуватися твердження Френсіса Фукуями про те, що віддав наказ соціальної еволюції людини , іншими словами, наприкінці історичні. Те ж саме відбувається на іншому кінці, які вважають, що тільки невелика частина природи, те, що може розвиватися тільки, решта, вона залишається незмінною і за своєю суттю і за формою. Навіть стверджуючи, що керівництво як куховарську книгу, яка повинна дотримуватися букви і у випадку відхилення їх власних знань і відображення демонізують і кинули на діаспору як мерзенні елемента. Це точно є традиційної поведінки корпоративної фашизму, і розум фокусується на міркування ринку, що вони проповідують, і робити, як святий неоліберальні догми і канцелярських незмінні. І в тому, що обидві сторони знаходяться в їх догматизм, що демократія залежить від громадської надлишкового обговорення. У цьому і полягає проблема, тому що обидва збігаються ол закінчується цей аспект життя міста, так як характерний фашизм процвітає однієї думки і відсутність поведінки, які характеризуються як вільні дебати або будь-які ідеологічні кордону . Тільки тоді, коли він упевнений, що правду ми проводимо суперечливі аргумент не пручатися, ми будемо прагнути, хто тримає аргумент, який качає або знищити наш аргумент, вдаються до дискваліфікації нашого супротивника, без подальших аргументів, що іноді тільки представляє аргумент, щоб бути більш дійсним. Але коли у нас є сили, або група або держава, ми беремо це Медіа-насильство є не що інше, ніж демонізації опонента, не мають нікого, щоб протистояти ідеологічній дискусії.

Якщо ми почнемо аналізувати вираження, і г Guzman як м. Varguitas, які по суті є анархо фашистів на одній стороні одного кінця, як і інші. Обидва вчених у різних галузях, але одні й ті ж антидемократичного поведінки, але рекламували в якості борців за поширення культури волі. Але на перший погляд, починають визнавати його талант дискримінаційних-я маю на увазі Дон-Marito яка стверджує, що є речі, високий інтелектуальний рівень, тому ми припускаємо, те, що існує низький рівень, але він приносить його походження або хто знає і стаття підтвердили, що щоденник республіки буде показано нижче, ми не знаємо. У своїй статті, коли натякає, що траншеї не відповідає істинної реальності, вона описує безлад плітки, які взяли свої ліки, а неоліберальна, що вони проповідують, так що є ідеологічний антагоніст боротьби якщо не дільба соціальних пільг.

Те ж стосується і пан Гусман, який став запальний тримач старої системи хоча борцями за свободу, щоб експлуатувати і вбивства не-згоду на його боці, вони не вірять, що він покаявся у допиті прогнилої системи, які тримають населення, з якого вони називають свою батьківщину, як Перу. Але все ж зі зморшками лоб і брати участь у виборчій системі ізоляції, в якій тільки ті, хто заробив гроші і майно, і не є представленням шляху грецькій або римській, який був представлений наймудріший і літніх людей, суміші мудрості і досвіду, чеснота, що Сократ згадує, але які тепер все навпаки. Зараз ми представляємо? Більшість зернистої злочинного території, тому що ми всі, як у зоопарку. Тут Гузман фантазера, як злочинний світ ніколи не хочуть змішуватися з, для цілей Гусман вже знають і не рівні з креольського злочинний світ у нашому парламенті, ані актів геноциду в якості президента. І тільки ілюзія лежить на метафізичному, ми вже знаємо.

Хуан Естебан Юпанкі Villalobos

http://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: