Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

martes, 2 de abril de 2013

SAYRASKHA SIPAKU до WANDA APU

SAYRASKHA SIPAKU до WANDA  APU
 Давайте подивимося на світ Sayraskha

 Він виглядав майже закінчили з диханням, де тільки побачили величезні стенди, що живуть тільки в вершину гори, падаючий на величезну скелю і ділиться на дві, світ wamanchucos, ці руни в шапках, дуже багато часу, щоб підійти до його талії, що робить їх дуже ефектними. А інші Прекрасний світ лам, які живуть в таких негостинних рівнин висот, яких тільки зростає ichu, queñualesy ці величезні стенди, які все знають, як Puya.

 Існує майже немає кисню, щоб дихати, вітер дме дуже холодний, хоча тільки помічена на відстані до Champara Apus, Huascaran і Puma Пампа. На сайті є дуже холодна, але суха і там Sipakhu Sayraskha життя, найкрасивіші вікуньї все, що Пампа оточуючих Апу Ванда. При всіх своїх братів і сестер на рівнинах і зустрічей на вищому рівні Calipuy, вони там живуть. Дуже тонка, майже як вітер, він підкреслює довгі і обширні чубчик на його шиї, що висить на грудях, якої він дорожить передні ноги, коли холодно стає все гірше, і вона відпочиває в деяких невеликих западин, щоб подолати суворі охолодження вашого будинку. Вона виглядає там, водно-болотні угіддя трава росте дуже зелена і не потрібно далеко ходити за їжею, але так робить, щоб захистити очі від кондора, які говорять, тільки очі можуть привернути назавжди з її принади і прийняти його в свої гнізда, щоб служити їжею для своїх молодих хондроцитів. Чоловіки, Wayna Jainachu Pukara прокинувся, дивлячись на всі місця, прицільно щоб побачити, якщо очі могутнього кондора можете собі уявити. За традицією всіх його предків є те, що зробило його у цього храму. З самого раннього повинні навчитися жити на самоті, як всі. Він навчився бачити небезпеки, витікаючі з гірської місцевості, Ucumari, пуми, які ховаються навколо кожного разу, так що ваші ноги повинні бути самими гнучкими, щоб подолати ці небезпеки, які представлені.

 Sipakhu Sayraskha Замість цього, він буде жити вічно в тіні захист упаковці, захищений своїм батькам і всією родиною, гуляти лісом стоїть, щоб отримати більше свіжих мохів. Sayraskha любить менше спалахів, які є ті, зі свіжим і поживним соком, крім того, його аромат, який є святом для всіх молодих вікуньї переміщаються, коли вони їдять ці маленькі даний природа дає їм. Вони будуть піти раніше з її друзями Tanitani, Loma Wayra Тіка і Ніна йти по горбах мокрим лісом, щоб поїсти на самому початку свого тіла і відчувати себе туман, який змушує їх відчувати холод Пуна і забезпечує свіже дихання за його товстими носами. Ну в стенд, дуже смішно ходьби всі над ним, дивлячись тут, там, шукає, де невеликі мох, що вони їм подобаються. Звідти усіх поданих у вузькому колі, щоб говорити і розповідати знову їх предків або навіть якщо вони бачать руни. Вони просять причин, чому я зробив, які йдуть в ті місця, в яких вони жили і єдиний у своєму роді. Обговорити причини. Багато приходять і хочуть мати рацію.

 WATCH ACKONQHAWAQ

 Вони відчували різкий звук, який зробив їх у бойову готовність, дивлячись навколо, щоб визначити місце походження. Ми знову об'єднатися, щоб потрапити в обороні, якщо вони хочуть деякі атаки ворога або переслідування. Всі очікуванні хтось чекає нападу, ноги і всі його м'язи тіла напружені, але і пітливість холодно, щоб вони могли пройти. Але і страх, тому що вони були захищені від будь-якої небезпеки. Крім того, якщо вони знали, що їх батьки, які втекли з яру і, підкупивши хоробрих achonqhawap, який охороняв ayllus вікуньї від мереж рев Akapanas. Боялися, що це він, він був би відомий, але було вже за день до його смерті. Його побоювання змусили їх визнати, що вони наважилися багато, просто щоб відчути прохолоду туману на підставі aphus дорога, як це було велике Ванда. Раптом відчув інтенсивне голосніше ревіння в його голосі, ніби кажучи:

- Хто там? - Рев питання було гучним, це сталося ще раз з іншим питанням
- Хто там, хто не поважає палатами великого Акапана?

 Вони відчували себе більш перевантажені другий рев, що вони нащетинилися всю шерсть тіла, пітливість і раніше холодно. Там будуть ті, хто може позбавити від роздирає пащу Великої Акапана, але тепер знав, що його голос, але хотів би знати невеликих випромінюючих Sayraskha зображення та голос такий гучний рев. Він не відчував страху і з його шиї, як вітер, але їхні очі були відкриті більш живим, його вуха стали чутливими, що вона хотіла було не тільки бачити й чути, що сильний голос, що всі сестри його боялися. Вітер і туман зробили літаючий її ніжної шерсті і храми з росою зробило його найкрасивішим у всіх водно-болотних угідь в цьому прекрасному місці, де жив ВСУ споконвічно Ванда.

 Це чули глузливі усмішки akaphana перспективних губами плямкає закуски розглядатися як значний. Той, хто в його віці йому довелося битися, щоб вижити Ванда Aphu на протязі всього свого життя, так як він залишив своїх батьків enseñorease як власник всіх цих місцях. Тепер він збирався дати свято з ніжним м'ясом, яке обидва повинні зміцнити ваше тіло. Інші вікуньї бігли в жаху, не маленькі Sayraska здивований переглядом великого Cougar Calipuy степу. Це спантеличило Акапана тому не показувати страху. Право. Вона дивилася на нього з великим інтересом, чув багато історій про нього. Як той, хто з'їв все, що huamanchucos руни у великому Апу Чако в Capac сміє пройти через їх володіння, єдине, що змусило його тріпотіти була наявність маленького сина великого Capac Aphu, одним менше Народився в крові плакали маленькі очі, тому що ваші очі і зачарувала як істот, які населяли рун і всі священні місця великого Aphu Ванда, які здалися на ноги дитину. Таким чином, його цікавості, щоб подивитися, що велика Акапана, що страшно перед маленьким Aphu Капак. Продовжуючи велике заціпеніння Акапана перед допитливим невеликий вікуньї. У цей момент прибув зі всіма чоловіками ackonqhawag сильним для сміливих порятунку, які насмілилися кинути виклик зупинки з великим Акапана.

 Що викликало здивування велике Акапана і іммобілізованих, бачила маленькі білі клапті шерсті вікуньї строкатий з яскраво-жовтими променями. Це був знак того, що вона була покликана забезпечити невелику священну вовняні Aphu Capac була велика надія вигнання злих білий чоловік знищив цілий всіх істот Calipuy. Вони були новини Shulcahuanca Aphu в'язницю тих, які були пошкоджені всі пасовища і озера отруєними кожен колір жаб і тепер було як pukaras акварель, Акапана більше не міг приймати озер, які були даючи життя aphu Shulcahuanca.

Хуан Естебан Юпанкі Villalobos.
Тупак Ісаак II.
http://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: