Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

jueves, 4 de abril de 2013

Дівчинки Поли ( Poli )

 Дівчинки Поли ( Poli )

Тиша в кімнаті, здається, показує, що в нього немає душі в ньому: великі маси заліза та цементу, просто вимкнути все освітлення в камерах, одна з передпокої кабіни зі спостереженням.

У поглибленнях, так званих палет цементу в кожній з клітин. Кожна людська істота перемішують в своїй жалюгідній ліжку, намагаючись заснути. Зовні в саду навколо будівлі, дерева mochados з його кращих ... стебла і листя квітів, все трохи трави сходів грунт у два рази його тіло, як якщо б всі страждання, які сірих рухається зміст моль. Також вони себе почувають. Я бачу, що я відчуваю, страждати у плоті, шукаючи свободи прерії, що ті душі, іноді ніколи не бачимо, або іноді в дуже далекі часи. Бо гнів, що містяться, будучи прикладом катарсис багато з тих, хто завдає такі жорстокі болі. Таким чином, щоб подвоїти свій ствол, по крайней мере, в ту ніч, відпочити трохи людського гніву в той час. У розрідженому лісі, навколишньому мовляв, отримати всі види птахів, що представляють повагою, прибув в тихий політ в землю на кілька гілок на ніч, і було порушення, світанок, стояв польоту і зник у віддаленні . Багато хто не повернулися ніколи. Хто знає, що сказати своїм товаришам людської драми, як загадкова містять будівництва? За іронією долі це було початком невеликий піщаний ділянку, даючи відчуття того, що пустеля, навіть більше, вечорами ви могли почути свист вітру нудно, вона збільшилася почуття страху. Хто б посмів в той час, поряд. Він escarapelado будь-якого тіла.


У свою цементу ліжка, покриті пластиковою піни матрац худий, ще не спав, що маленьке тіло худий, невисокого зросту. З його особливості дівчинки, не показують майже двадцять років, і останні материнства


Хуан Естебан Юпанкі Villalobos.


Тупак Ісаак II.


http://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: