Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

martes, 6 de noviembre de 2012

RED NATION зрадив вчителя

RED NATION зрадив вчителя.

Всякий раз, коли в ході Patria Роя, влаштувавшись в перуанській учительством, його курс був постійно зрада. Це я відчув на десятиліття, в якій бої були enrumbadas не допускати приватизацію перуанських освіту відбуватиметься в катастрофічних диктатури Фухіморі з його знаменитими указами 211,212 і 213. Але шанси проти диктатури метою поставити під неоліберальної економічної рецептів. Після нападу волі народу диктатурою, маси чіплявся за боротьбу на захист вільної школі, але ця боротьба була наполягає на тією ж масою, в якій роль керівництва Батьківщини Червоне чорне було працювати, щоб утримувати їх корениться в його неприйняття і гнів, спочатку старі держави у вихованні народу перевірку і захистити друге місце в напрямі Patria Роя, щоб відвернути боротьбу вчителів. Це мало свої причини, так як напрямок Patria Роя правило, складається з дрібної буржуазії прагнуть ввести користуватися пільгами профспілкової бюрократії, що змові з роботодавцями, щоб мати справу з інтересами своїх виборців.


Після краху диктатури, демократичні з невеликою навесні. Імперіалізм мали і мають для розробки нових стратегій, які дозволять їм в кут село, глобалізація з новими формами рабства. Імперія дізналася, не дарма почав свою кампанію психічного поневолення всіх засобах масової інформації та в усіх формах. Основним і найбільш стратегічно експортує свої релігійні секти, будь вони називають себе Свідками Єгови, адвентистів сьомого дня Церкви Ісуса Христа або в останні дні. Вони розроблені, щоб заглушити свідомість мас і може бути легко управляється заради інтересів імперіалізму. Якщо це відбудеться, ми бачимо, що там, де видобуток, тобто де всі релігійні секти рій американського походження, це не випадково, і ми сказали мети.Саме в цьому контексті, що імперіалізм також веде економічну агресію, будучи каменем спотикання є сектор освіти, де заправити їх батарей. Перший крок полягає в заохоченні уряду стверджували освітніх реформ, які підвищують якість освіти, але й з метою зниження витрат, протилежне тому, що багато країн подолати відсталість і злидні саме поліпшення умов навчання їх країн. У цьому починанні був введений геноциду уряду Алан Гарсія Перес, назвавши всі види прикметників в клас вчителя. Він був одним з кращих студентів правило десятиліття Буша, уряд п'яниця і американського кордону постанову, яка зробила світ бореться визвольні як потік зла, за яке вони прикметник, як тероризм, яка не має правової основи, навіть протистоїть серйозний гносеологічний аналіз, але, як пропаганда всі вони погодилися, як істина, яка повинна бути доведена. Так розпочався геноцид проти правлячого вчителя, все зі згоди національного керівництва Patria Роя який закріпився у національній керівництва спілки. Але не тільки почати свою наклепницьку кампанію, але і реалізований ряд правових пакет для того, щоб розділити вчителів і дати життя друзів і попутників, які були в союзі керівництва. Не тому, що він ніколи не був logr5o мінімальних результатів, на які він використовував як його поплічники завжди групуються в антам або асоціації вчителів APRA, який є пакет реакційних mesnadas службі імператора Алан Гарсія і його темних цілей. Такою була корупція, що зустрічі зробив APRA купола, щоб вирізати іспитів в оцінці вчителя і, отже, триматися за роботу. Це вони зробили в першому уряді Гарсія, де проживає більше 80 тисяч вступили навчання з єдиною вимогою APRA ліцензії, незалежно від того, дослідження мали вищу освіту.


Заходи, вжиті Гарсія не отримання очікуваних результатів, які імперіалізму, за яке він повинен був використовувати туз в рукаві, був колишній військовий і геноцид Ольянта Умала Тассо. На що я використовую називається союзників правових вліво або вправо, ліва називають ікрою. Вони макіяж студент Americas Army, обманюють народ був накладений в якості кандидата, а потім президентом точно виконувати всі заходи, введені на нас імперія.


Перш за все мас були організовані для управління і контролю були вжиті заходи, які були більш гіркими кожен день, висловивши класову ненависть до системи і її бюрократичного класу. У відповідь на це уряд відчайдушно і званих Patria Роя союзників, щоб викачати магістерської мобілізації класу. Вони виконували свої обов'язки в повній мірі за це тепер завдання очищення і знести всі свої політичні проекти цих торговців популярністю тільки очікування, як ми тепер прагнуть нав'язати через свої соціальні рухи затвердженням (MAS).


Хуан Естебан Юпанкі Villalobos.http://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: