Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

domingo, 4 de noviembre de 2012

МАРШРУТИ навчання з Патриція Салас О'Брайен - PATRICIA SALAS O `Brien.

МАРШРУТИ навчання з Патриція Салас О'Брайен - PATRICIA SALAS O `Brien.

Коли справа доходить до союзниками, рівень горизонтальної зобов'язань, але, якщо і коли він бачив перший союзник ринковий механізм цієї неоліберальної суспільство рухається найманих положення більше не потрібно підкорятися. Для першого союзника не означає, що ви взяти хороший заробіток, які відповідають їх найбільш важливих, але якщо він виграє, якщо помічника муляра. Тоді він може розглядатися в якості союзника, який був гірше, ніж до простим муляром, який тільки потрібно знати номери, які вважають для того, щоб знати, що він не обдурив заробітної плати він отримує за свою роботу. Якщо вчитель вважається гірше, то, як кажуть, щоб бути кращим союзником навчання.
 
У дискримінаційних суспільства, релігійні і фашистська, де уявлення є привілейованим і одноманітною мислення, яке часто засипали, що повідомлення у всіх засобах масової інформації. , Не допускаючи інакомислення в самій абсолютної. Отже, як ви можете бути критичним. Просто, коли вона, я маю на увазі пані Патрісія Салас, коли мова йде про привілей гри на розвиток критичного мислення, будь то суспільство приречене дивергентного мислення. Ця найбільша суперечність. Але є ще один, який є основною проблеми, коли вони працюють в галузі освіти, не маю на увазі основну роботу майстра, які працюють саме для реалізації нової компанії для підготовки майбутніх громадян цих країн. Але головна його ковзання і словник, який зраджує свою ідеологічну упередженість має на увазі неоліберальної економічної обробка коли справа доходить до якості і кількості увазі як важке обладнання повинно рухатися швидше, тому необхідно, щоб зробити його більш легким і рухливим зусиль. Це включає в себе чітко, як неоліберальна молитовник говорить в розрізі робочих місць або скорочення видатків в іншому випадку. Таким чином, механізм його знаменитий Арбітражного закону про реформу, яка спрямована на більш звільнень і покладатися виключно на вчителів на роботу, принаймні, більше половини вчителів державних шкіл в рамках держави. Для неолібералів, слід нагадати, що єдиною державою, яка використовується для підтримки великого капіталу, ця невелика група олігархів, які бере на себе більшу частину пирога, а не люди на всіх людей, може принести користь, тільки може бути рабом великого бізнесу. Тобто його концепція, г-жа палат робить у своїй промові зрадили.

Той же рецепт був надрукований в чилійській освіти, з тієї ж філософії є ​​те, що виникають зараз в нашій країні. Існує ніяких змін, тільки застосування рецепт, який вводить багатосторонніх економічних, телефонуйте Світового банку чи Міжнародного валютного фонду, оскільки його бачення економічного рабства. Таким чином, має штамп в упередженості класу і широкого застосування цей рецепт, щоб уряд відкрито Ольянта Умала. Я не можу це зробити без попереднього обманювати народ актуальність реформ, заснованих на популярних інтересів. Тому, коли шукає союзників у шляху, який прирівняв інтерес, і нас у спокої, тому що, якщо ми підемо всі, і нехай інші беруть однаково добре в руці, привласнюючи тільки всіх нас, і немає ніяких союзників є рівень підпорядкування, це вже не підлеглого союзника якщо ні, то це типово дев'ятнадцятому столітті меркантилізм який відкрився бази первинного ідеологія крупного капіталу.

Якщо є навчається суспільства, суперечливі, саме через розлучення зі створенням школи. Це на відміну від світогляду населення. Національної школи в зв'язку з іншими інтересами, які не є в суспільстві. Але чому? Чому ви хочете, шкільна форма, незважаючи на розмови про мультикультурності, але не говорив про багатонаціональності, тому що там вже вступає в протиріччя з інтересами класів і соціальних груп.

Г-жа Салас є маскування своєї промови, але зазнає невдачі і виявив досить цілей, заради яких вступили в портфелі освіти, які ніколи не були дискурс першому етапі пан Ольянта, якщо вони є мішенями Перуанські крайній правий, хто піклується інтереси великого капіталу, то це має бути прийняте дуже ясно і не зачарував зі змією чарівна флейт, з якою ми хочемо фарбувати не тільки вчителі, а й люди.

Хуан Естебан Юпанкі Villalobos
http://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: