Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

lunes, 3 de septiembre de 2012

Доброзичливе капіталізму опортуністичною прогресизму


У наших багатьох іспаномовних американської структури влади, яка, до речі, носять тимчасовий характер, поки ми не дикий капіталізм, забираючи свої бази, він як і раніше зберігається, в іншому випадку використовувати фаворитів, щоб знищити його і тим самим сприяє ряд інтелектуалів, які шукають співчуття столицею імперії. Progressivism і навіть деяких випадках двадцятого століття соціалісти нічого не роблять більше, ніж заповнюють капіталізм в своїй імперській фази. Вони знають, кудкудакання і з класичним кажуть, що не все так погано у фазу глобалізації, яку ми визначаємо як розширення зв'язків імперіалістичної колонізації. Але по суті залишаються видобувні і перегляду природу як об'єкт, його індивідуалістичної і антропоцентричної визначення випливає тієї ж точки зору і визначення, що неприборканий капіталізм не змінився, які намагаються зробити капіталізм менш жорстокою. Капіталізм завжди вважав, що історія є лінійною і як такий є відправною точкою і кінцевою точкою в цьому decurso, чому твердження Френсіса Фукуями, що капіталізм це кінець чи завершення людської історії. Дивно те, що тепер з його софістика не може витримати кризу, що стоять перед системою.
Так як вони не можуть витримати ідеологи, і навіть утримувати величезний потік невдоволення, що стоять перед системою у всьому світі і загрожує знищити країн, які останні капіталістичного розвитку за рахунок поневолення мас обірвані, як те, що відбувається в Індії, щоб мати своє капіталістичне розвиток було поневолити мільйони дітей на вільну працю і збільшити казну з небагатьох великих майстрів індійської промисловості і, зрозуміло, з Китай, який був розгромлений в результаті реакції до смерті голови Мао, де школярі на колесі партії проведенні узурпатора рішення людей. Але капіталізм-хамелеон, що за всіх обставин продовжувати підтримувати привілеєм класу, який представляє всі механізми, використовувані для продовжувати підтримувати свої привілеї. Так що господарі звернулися до неоліберальної догматичного мислення, яке є копією, що використання релігії домінувати в людській расі, не будучи в змозі проаналізувати і таким чином реалізувати мету, до якої вони введені в експлуатацію, тому всі фразеології, що цей аналіз не пручається сприймати як істину, що не може обговорюватися.

Тільки думка, що метафізики використовуватися, щоб змусити будь-якого можливого незгоди в будь-якому рядку, назвемо його ліворуч і праворуч. Для деяких це неможливо уявити собі, що вся матерія може розвиватися і бути в змозі мати всі властивості, що решта це робиться очевидним шляхом спостереження, на правом виражається того, щоб не поспішати, без аргументів, спростувати невідповідність їх статусу до подій, що має намір звертатися, для яких правовий механізм використовується як інструмент залякування. У еклектика опортунізму представлені зміни в двох положеннях. Ми повинні роз'яснити, що аргумент страждає, коли він буде вдаватися до ображають, який змушує вас бачити бідних своїх аргументів. Це ставлення також і ті, які викликають аргументи страждати від будь-яких політичних позицій, але зазвичай посилюється в тих, з позицій в крайньому випадку як політичних, так кутами. У капіталістичній системі вдалися до дезінформації про події, як якщо б більшість з них реалізувати свої помилкові аргументи, вони не могли як і раніше мають владу. Щоб дати один рахунок того, що відбувається в часі і просторі, вимагає, щоб дані є надійними і приймає, що принаймні можна порівняти з даючи картину реальності, щоб дати точну оцінку речей. Але якщо зв'язок спотворюється, відбувається те ви робите, щоб тримати це в політичної та економічної системи. Ще одним з його ресурсів, що виділяються на нерухомість людини ментальний простір має вирішальне значення релігії, є те, що вона використовує механізми примусу, які перешкоджають розвитку критичного ставлення у світі, природі й людині, чому капіталізм через її жандарма в будівлю приречене через релігію інструмент панування, які будуть детально пізніше.

Хуан Естебан Юпанкі Villalobos
http://juanestebanyupanqui.blogspot.com/

No hay comentarios: