Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

sábado, 9 de junio de 2012

Г-н президент, Усунути шейкери Реквієм по Ольянта Умала- Про пісні Луїса Aguile- Г-н президентГ-н президент, видаліть шейкериРеквієм по Ольянта Умала-
Про пісні Луїса Aguile-SrPresidente
                                                                                                                                                         
Під час своєї передвиборної кампанії обіцяв багато чого, пане Голово. Навіть придумав фразу, яка допоможе здійснити свої цілі: соціальна інтеграція, хоча це порожнисті і порожні Farse сам служив зароджуються навколо його кандидатури е голосів, необхідних, щоб помазати президента, з грошима імперії і реакційні відносини впертий право тримати старому статус-кво. Тому, коли імперії грали два його листи, і подивитися, хто ви, можливо, віддадуть перевагу дочкою злочинця і геноциду Фухіморі, якщо фронт був тільки ти і танець мільйонів, рабської преси, рептилій і монотонно, гідні винятки, і лестощів всяких опортуністів вступив на посаду, не влада.
І під час свого виступу коротко і закритих місцях, завжди нагадує нам про китайську, а не китайський Фухіморі, але китайці Хуан Веласко Альварадо. "Ні капіталістичний, ні комуністичний, а третє", сказав Веласко, бідолаху, який сказав Мануель Скорце (військових) "тільки голову надягти шапочку» з короткою промовою, короткі і поспішає до цільової ноги, які вона не знає відповіді, кажучи: "це моя запитати міністра," їм не подобається все негідники підготовлений правило, з каменоломень в Школі Америк в Панамі - Південне командування, (в час), де ви готуєте майбутніх диктаторів правити імперії в Латинській Америці: Аугусто Піночет Угарте (Чилі), Рафаель Бачила (Аргентина), Garrastazú Medeci (Уругвай), Аугусто Сомоса (Нікарагуа), Уго Бансера Суарес (Болівія) та ін .
Таким чином, ви пане президенте, обіцяв правити для людей, дешевого газу, податок на видобуток прибутку, податкова реформа, реформа трудового, обмеження на AFP, захист наших природних ресурсів, пріоритет у сфері освіти і пріоритету в галузі охорони здоров'я для дітей, стимули для мистецтва і культури і т.д., і т.п. І через цю кампанії, що співак Луіс Aguilé написав і випустив пісню під назвою "Пан президент", яка, здається написаний більше для вас
І все передчуття повідомлення, що я впевнений, що ви також користувалися музика і слова я зовсім забув. Або покласти пробки в вухах, щоб слухати.
І він повторив цю історію, я б сказав Карл Маркс: «Історія повторюється, перший раз як трагедія, другий раз як фарс». І це, як народ Перу взяв участь один з найкрутіших фарсів у своїй історії. Бо Я дав вам те, щоб президент Венесуели Уго Чавес книг і документів, пов'язаних з його наставником Хуаном Веласко Альварадо, той самий, який у поєднанні з Едгардо Меркадо Jarrin, Ascarate Aryola Армандо, Ернесто Montagne Санчес, Луїс Сіснерос Vizquerra, зокрема, підготовку до Південне командування США очолив боротьбу проти партизан Революційного лівого руху на чолі з Луісом де ла Пуенте Уседа.
Ви не дав президент Венесуели, роботи наших Amauta Хосе Карлос Маріатегі або Хосе Марія Аргедас, або вірші нашого безсмертного Цезаря Вальєхо, або Хав'єра Heraud, не дає вам "працює" Веласко ви був оголюючи справжні наміри. Якщо газ, невловимий, лаконічний, демагогічні, далеко від своїх справжніх друзів, які підтримували його в своїй передвиборчій кампанії. Щоб залишити зброю і який був нещадний до вас
Існує свого першого кабінету. Hybrid, м'який, демагогічні, втомлює. І як мало ми ще порядність, має право вимагати, а не народ, ви кинули його за борт і дивився у прірву. І він оточив себе Вальдес, голова кабінету міністрів, то вентилятор Фухіморі, військові і ви створюються для захисту системи. І вигнав його раз який до цих пір служать perones podáin або єпископи, або, можливо, в якості королеви. І всі вони не роблять ні на йоту, щоб перемогти бідність і страждання нашого народу, що від 70 до 80% як і раніше очікує ниць Inkari відкладено. Нічого не змінилося, пане Голово. Ми як і раніше є експортером сировини та імпорту промислових товарів. Продовжуйте в залежності від імперії через МВФ, ІБР і сучасні ТЛЦ в процесі глобалізації, тобто інтернаціоналізації голоду і убогості в світі і інтронізації метрополії в їхній боротьбі за виживання.
Ви навіть можете увійти в історію як президент соціальної інтеграції. Для того щоб це відбулося, необхідно усунути соціальні агітаторів: голод і злидні народу, його ayayeros навколо нього, його радники радники імперії і традиційного права. В іншому випадку народ буде розмістити рулон, де вона дійсно повинна бути. В вигрібну яму історії.
Patarata червня 2012 року.Альфредо хитромудрий VinchalesАдвокат Центрального регіональногоЗ селянського раундівЛа-Лібертад.

No hay comentarios: