Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

jueves, 10 de mayo de 2012

Діти війни Отто Guibovich Артеага
Майже більшість членів DBA, знаходяться на новому етапі національної розвідки на чолі з журналістом Aldito Маріатегі, які стверджують, що демократія є абсолютною введення на лінію думки, а ті, хто не підтримує їхні позиції є протилежне тому, що вони називають своєю демократії, і я говорю так дуже зокрема концепції, навіть не афінського грецької концепції, ні, нарешті, те, що він проповідує одне з найважливіших інтелектуалів міжнародного вкрай правих. Вони настільки відчуженими і роботів в своїй гносеології, які плутають всі поняття пам'яті повторити все, що пролита американської пропаганди, яка, до речі, було зроблено, щоб виправдати свої злодіяння і геноцид по всьому світу. Саме тому, що він не може відрізнити речі або поняття та обгрунтувати виправдання, щоб дати приклад: це пан Отто виправдовує ракетні обстріли палестинських дитячих садах, де діти просто помирають тільки навчилася ходити, а в іншому випадку денонсувати невимірний завзяттям, що деякі молоді палестинці підірвали себе, щоб зупинити поневолення своїх побратимів по окупаційних військ на своїй території. Не бачити, що тероризм є методом війни, не доктрина, яка була витягнув за волосся до adjetivarse визвольної боротьби народів. Це все одно що відняти обгрунтування цієї боротьби і перевірки репресій, так як це зруйнує мета досягнута виправданим дією.
Розмови про верховенство права, і мені цікаво, чи є верховенство закону на території Перу називається? По-перше, здолали конституції 1979 року, колишній явно cambiándosela побудований в де-факто уряду, в якому члени замішані відомі демократичні установчому з'їзді. Оскільки механізми зміни і доповнення були охоплені самої конституції 79. Був там необхідно реалізувати свій удар по інтересам олігархії міжнародний? Я не те, що було необхідно було реалізувати низької інтенсивності війни в порушення всіх прав людини для здійснення розграбування природних ресурсів країни, як США, говорить геополітичної доктрини світового панування.
В будь-який момент історії, коли системи були на грані піддаючись намагалися виправдати своє продовження, його перевірки, як явище, яке має залишитися, незважаючи на вже застарілою, щоб виправдати своє перебування в колесо історії.
Незважаючи на швидкий технічний прогрес і створення потреби для того, щоб виправдати прибутком і багатства, як основні цінності цього суспільства. Розвиток людства регрес і навіть релігійні цінності використовуються для звідти домінувати у свідомості населення з метою грабежу країни, все це супроводжується повітря прогресу і сучасності, але більшість людей все ще вмирають у убогості і голоду. Отже, ми маємо той факт, що тільки близько п'ятисот міжнародних компаній домінують невеликі групи під назвою Більдербергського клубу домінує світу і концентрати багатства і світового доходу. І це диктатура класу і хоче, щоб це заперечувати, тому що багатство зосереджене в руках небагатьох і не поширюється на інших. Для більше, ніж ви хочете зробити благодійність, це не вирішує серйозні проблеми економічної дискримінації і скоріше був відволікся думати, що рабство, що добре для розвитку людства і грабіж і розкрадання людини людиною є вищим вираженням розвиток етики.
Він пояснює це так квадратний коло реальності пан Отто, який нападає на бідних вчителів, які поневолення нікчемні зарплати назвав би просити чайові, це пособництві зрадників завжди називали Patria Роя. Ця людина хоче, щоб учителі не стверджують, що їхні страждання, а потім побачити реальність зазнає людство. Хіба що він не знає, що демократія як раз мати справу з ідеологічно, що думки тільки догматизм. Демократія це боротьба ідей на площі в центрі поліса, аргументи, якщо вони не здійснювали старих афінських Сократ був визнаний винним у розбещенні молоді і чому? Просто, щоб запитати, що це взуття, і так далі. Викладачі новий Сократ цієї диктатури перський військовий Ольянта король і королева Надін Ередіа.

Хуан Естебан Юпанкі Вільялобосhttp://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: