Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

miércoles, 23 de mayo de 2012

Хвороба АльцгеймераПедро ARMANCANQUI
 
Ті, хто боровся все своє життя, завжди тримати незмінними свої горизонти в боротьбі, але є деякі, які стикаються з невблаганною початку року і, перебуваючи при смерті вважаємо доречним помилитися на дорозі enrumbar сили в іншу сторону, думаючи, що що можна згадати. Це справа Господа Armancanqui, один із засновників боротьби вчителів, але тепер у цьому помиляється діаметрально свої зусилля в уряді, які вимагають або фашистських і корпоративні. Це ідея, яка знаходить відображення в його промові в травні цього року.

Ваш перший пункт згадується прорив передвиборні обіцянки виконати Великого Переходу, проблема живе фантазії пан Armancanqui. На гірських прибутку, яку транснаціональні корпорації мають тільки обдурити ще раз, так як був екологічні зобов'язання, які доведеться заплатити за сто років наші громади постраждалих з фатальними наслідками для її економіки, яка, можливо, не знаю, що Господь Armancanqui , витягуючи кожну унцію золота, що залишилися 49 тонн токсичних відходів, і це, заповнивши нашу територію, якщо він не бачить, бо напевно тільки такий вапна і не прийшов на землю для Вальехо їхні очі, щоб зрозуміти, як неправильно ви, те, що земля не може сп'яніння використання не відомо, як багато сотень років, тому що, перш ніж ми повинні дати їм можливість протягом ста років, можливо, зможе використовувати в сільському господарстві. Також обговорять хід консультацій, я скажу, що обманює, бо хлопчики були очищені раундів Олімпійського для фермерів та сільських громад і буде розпізнаватися тільки як корінні і рідним для амазонського області і які мають Мета, для амазонських спільноти політично відсталих громад і може бути політично маніпулювати через великі неурядові організації, які вкладають у ці громади для подання імперіалістичного гніту. У той час як трава буде політично відсталі від вторгнення неурядові організації, які старий інструмент імперіалізму підкорити народи світу. Ну не дасть нічого, але ні за що. Вони мають той же самий приклад, коли вони досягли землі Cacique Каонабо, яка намагалася купити брелоки з цим хоробрим сином оригінальних людей, які продали своє життя дорого зі свободою наших народів.

Я не розумію, що це досвідчений профспілки про те, що соціальної політики є ті, які ведуть до прогресу, ми не знаємо, якщо ви збираєтеся сходити з розуму або, можливо, як ми вже говорили в назві зміни, що відбуваються у зв'язку з хворобою. Ну, ми не бачимо, що це також говорить, що нова політика в гірничодобувній промисловості в транснаціональні корпорації, як Barrick і Янакоча використанням величезної кількості ціаніду і ртуті, щоб отримати унцію золота яка картатий сорок дев'ять тонн землі, які Грунт стає безплідною u8nos ті кілька століть, і що він займає кілька процесів, щоб зробити їх корисними і для яких також необхідно мільярдів доларів для відновлення земель, забруднених, то де ж прогрес для наших народів, але це навколо міста Сантьяго-де-Чуко і Angasmarka в землі Вальєхо, щоб побачити помилковість їхніх вимог. На сьогоднішній день жодна з гірничодобувних компаній поважали екології, а в світі і в країнах їхнього походження заборонено видобуток з ціанідом і ртуть, проте вони роблять на нашій території. На даний момент тут вже зникли мікро-флори і фауни нашої річки, не знаю, чому, тому що вони в змові з транснаціональними корпораціями і залишив нас незахищеними всіх органів влади з цих питань, а купили мовчання з боку їхніх лідерів, що додаткові , Це те, що пан Armancanqui і, зрозуміло, в його захист пані Патріція Салас колишній президент Національної ради з освіти хто народив новий загальний закон освіти і нової громадської кар'єри вчення божевільної доставки.

Хуан Естебан Юпанкі Вільялобос.http://juanestebanyupanqui.blogspot.com
Barrick канадський золотий хрест, транснаціональні корпорації, Патриція Салас, Педро ARMANCANQUI, транснаціональні видобутку

No hay comentarios: