Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

viernes, 20 de abril de 2012

Який був обраний - NADINE або Ольянта ?Який був обраний - NADINE або Ольянта ?

Є послідовні випадки дають нам відчуття того, що, хто був обраний на цей раз не управляють взагалі. Це безглуздо. Його погляд йде порожній, empecinándose не реагувати на громадську думку про те, що робить, а що ні.

Такі, як у випадку з привілеями, які були надані для свого брата, який не належить. Перші повинні бути передані у військову в'язницю, не будучи справжнім, і, особливо, коли не зустріне у в'язниці система, яка була приречена. Ні він заслуговує бути у Військово-кримінальний військово-морського флоту, де, якщо він повинен обмежитися геноциду Фухіморі.
Якщо хтось вчинив злочин, і як і раніше знаходиться в найвищій посаді президента, бо він повинен irrogar багато привілеїв, або, можливо, тримають спину, тому що вони роблять те, що вони зробили?

Ось один з парадоксів і невизначеності, в якій ми deparando цей уряд, в якому роль засобу масової інформації, які мають дружину президента без перуанці обрали керувати. Ось деякі феміністки перейти до неба, тому ми говоримо, але проблема в тому, що чоловік пані Надін в тому, хто був обраний, щоб очолити державу, а не їй.

Вона є просто результатом обставин, а не вибір. Тут багато опортуністичні і ревізіоністські відповідальність ліві, які дали крила до дами, тому що це лівий, який працював, щоб отримати обраний президентом Ольянта. Громадян, які вимагають змін, і Тапіа, Sinesio Лопес та інші, які дуже вміло умовлянь мас змусили повірити, що вони можуть виграти Ольянта і добре заробили за договором, укладеним між лівими називають реформістських і покірна в крайнє праве положення.

Якщо ліва не зробив зрадницьку відносинах з крайньою правою, втратили більше, ніж Ольянта. Але як тільки в уряді, прийшов до класу відкритих гірських робіт, звідки він прийшов, він і його сім'я тільки нащадки землевласників в країнах Андського регіону Parinacochas губернії, де в даний час все ще існують пережитки рабства що піддається панове плантатори наших корінних братів.

Там, г-н Squire є одним присвячений задоволень плоті, а іноді і показною дозвілля життя суспільства, в той час як жінка була фахівцем в області державних фінансів. Це те, що відбувається в сім'ї і роль Ольянта який в даний час пані Надін Ередіа.

Жодна зі сторін життя склалася в будь-якому сенсі цього слова, використовували тільки те, що інші зробили на його користь не партійна організація їх резервні копії, а в даний час прийняті в якості сторони збройних сил та поліції, є небезпеки, тому що держава буде дискредитувати набагато більше, ніж вони є зобов'язання, які вони мали з режиму Фухіморі, крім союзу з великою наркокартелів.

Так Рой Фрейре радник дуже помітна в цей союз, навіть якщо вони хочуть, щоб заперечувати, що це так очевидно. Прямо тут, знаючи, як поводитися з місіс Надін і знаючи, що ваші слабкості дав йому смаковий рецептор, це займе для цілей у них є. Так що я думаю, що сценарій, написаний для наступного, що змушує виборчої правової бази поставити на третьому етапі кандидати від крайніх правих, які могли б бути: Надін Ередіа, як флюгер, який буде відволікати виборців, які будуть використовувати в своїх інтересах майбутній кандидат Беатріс Меріно, зі свого псевдо-демократичний вигляд і, нарешті, природним кандидатом вкрай правих, дочка Кейко Фухіморі японський. У більш-менш прогресивним кандидатом спалюється або дискредитація на кожному кроці в муніципальному управлінні, і ми можемо простежити жорстких епітетів і вкрай правих, як пошта і газети Перу 21 він був право. Крім того, що немає середовища, яка може втертися в довіру до істини, по крайней мере, я думаю, можна сказати Hildebrant щодня, але це метелик всю весну і найбільш набридливих комах рясніють rapíñelas, які заражають все.Хуан Естебан Юпанкі Вільялобос
http://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: