Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

viernes, 6 de abril de 2012

Вальєхо є шановним!Вальєхо є шановним!

Сесар Вальєхо вулиці номер ..., округу та провінції Сантьяго-де-Чуко, департамент Ла-Лібертад та області, де народився знаменитий поет універсальний. П'ять годин, наземний транспорт з Трухільо прибув в Сантьяго-де-Чуко. Прибувши на Шорі, годину-півтора до Джеймса, з лівого боку від дороги стоїть величезний хвостосховища потужного Панамериканських срібло, і метрів нижче русла ж химерні і поранених Моче річки, чиї води забруднених стоків Тихий океан. Ліворуч лежить Quiruvilca, і я скажу Сезар Авраама, то, що ви написали в "Вольфрам" живий, і не історія, насправді, скільки років повинно було статися на poblanos розуміти, що видобуток приносить бідності та злиднів, у той час як транснаціональні корпорації здійснюється в буксирів золото, гроші і потім народу.

Сесар Авраам і перейти в Сантьяго, я сподіваюся, що ваші брати », глазуровані пот», з їх пончо і капелюхи, по дорозі, яка в даний час стверджується, і скоро буде проклали, скажімо, в результаті «соціальних зобов'язань» від Barrick Misquichilca і Громадянське партнерство звідниця Альто чікам, однією з найбільшої в світі гірничодобувної та один з її власників є Джордж Буш, він навіть не знає, що у вас є, але все ще відчуває свою владу над рішеннями маріонеткові уряди, як наша .

У будинку, де ти народився, і де вони придумали "Чорний Вісники" в даний час відновлено. Яка іронія Сезар Авраама, що пригнічують братів твоїх, обманюють, обманюють їх, вони розповідають небилиці, забруднює совість, земля і вода, і тим не менш, це відновлення в даний час використовується тирани і деспоти завжди, щоб відволікти увагу реальні проблеми країни і змусити нас повірити, що відкритих гірських робіт є життєздатним, Conga озер Південної буде або буде, що шахтарі прагнуть до соціальної інтеграції.

І ви знаєте, Сезар Авраама, були запрошені, наприклад, щоб відкрити відновлення ніхто інший, як лауреат Нобелівської премії з літератури 2011 Маріо Варгас Льоса, тих же, хто підписав свою підтримку кубинської революції, а потім відмовився від неї, так само, як входив в Латинській Америці бум, а потім орендував і продав його пера Відмітка переваги капіталізму, то ж саме, що було приділено провину Uchuracay простолюдинів смерті журналістів у вісімдесятих роках, так само, як просторікування про роботи наших Amauta Хосе Марія Аргедас, тільки тому, що останній жив і помер разом зі своїми братами. Сесар Авраам, ти чуєш мене, ви мене розумієте, ви не хочете цього кроку сатрап вашого житла, повітря для дихання захисник ваших дерев і навіть не дивляться або сидіти на лавці надихнуло вас.

Надсилайте свої Чорний Вісники, повідомте про це колег, які входять в цей фатальний час і вигнати демонів, які хочуть, щоб відсвяткувати свою смерть, як і в житті ти вбив. Це поліцейський, fiureh учень, не ставте його завантаження на вила благородний будинок, крім свята кровожерний, щоб заспокоїти свою совість, і заглушити совість нашого народу продовжує Пітер Рохас, Педро Рохас і коли пальцем в повітрі призведе до катакомби, де необхідно, але ми будемо стояти тут захистити своє ім'я та мужність Сезар Абрахам може перешкодити присутнім на церемонії, але ми живемо вже багато років, перш ніж у вашому будинку у вашому будинку, будинку, Пітер і Майкл Aguedita з нами, що в кінці бою і вбив солдата, ви прийшли до нас, і ми чули, Луї-Філіп, який підвищив голос, сьогодні, днів життя відновлення погоні драконів і вовків, одягнених в вівці, увійшли в твій дім, а просто прогулянка, і ми будемо падати вигнати весь світ, тому що ви сказали нам, Сесар Авраам, брати .... там багато чого належить зробити.

Таким чином, ми відмовляємося від політичної експлуатації цього уряду і гірничодобувної компанії Barrick Misquichiclca, що для відновлення будинку Вальєхо, представлені як вид, необхідно, що дають, піднімаючи випадкові вірші нашого поета універсальний, але ховаючи Наявність в інтернаціональних бригад в республіканській Іспанії, для поета, який не поруч зі своїм народом і харчується соком, є перспектива рабської системі, ви сказали, що Цезар Авраама, таким чином, ще раз почути, які ви вже знаєте, і має назву інків князя, його постать підпорядкування проектів капітального будівництва, а інші не premiosnobel кретин з медалями, і ми збираємося, щоб залякати.

Сезар Авраама, ми тут, лякати пеклом вашого будинку одного разу буде наша, і насправді зберегти. Підніміть свій голос проти цього нового ганьби хліба і видовищ. Пако Yunque назріло, і голос Servando Huanca, викриваючи суддя Ортега, священик Вальверде мера Праги, брати Умберто Маріно і сумує нашого століття, не чекаючи Conchucos Braulios поливати на схилах, ми наполегливо Вашу пропозицію: "Ми революціонери, а не ідеї, а життєвого досвіду уроки."

Patarata квітня 2012 року.
Альфредо Vinchales Чунга.

http://juanestebanyupanqui.blogspot.com/2012/04/vallejo-se-le-respeta.html

Автор Хуан Естебан Юпанкі Вільялобос к / с 8:02 вечора

No hay comentarios: