Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

martes, 3 de abril de 2012

Цивільно-військова диктатура Ольянта

Цивільно-військова диктатура ОльянтаВсі фашизму в світі завжди намагався підкреслити патріотичний дух для того, щоб схилити на свою сторону населення, але конкретних і спеціальних фашистської диктатури в режимі військового Громадянська є недійсним дискредитувати його потенційних супротивників і створити правової структури, щоб спробувати скасувати, вони не хочуть порушувати законність, створювати свої власні правові структури для всіх цілей, ця правова система порушує всі принципи філософії і теорії пізнання права. Його аргументи емоційного і саме цільових політичних противників, які не можуть боротися за свій розвиток і ідеологічної слабкості.

Тому їх аргументи є протиправними і поранити верховенства закону, що вони зробили це, щоб вдатися до допомоги емоційних навичок для того, щоб раціональний аналіз не виникає і людина напали та пограбували їх захисні механізми, щоб впровадити ідеї страху і фобії зазвичай вказує він підсвідомо і атакувати своїх ідеологічних ворогів, тому що, якщо вони відкрито захисних механізмів запобігання та реагування на раціональність прийти до дії. Ми хочемо, щоб викликати поведінку.

Всі експерименти були проведені на першому етапі військово-цивільних диктатур який являє собою програму для американського домену дворі його песто є також забезпечує інтереси великої міжнародної буржуазії, які є власниками більше п'ятисот економічних, фінансових корпорацій світу і сконцентруватися більш ніж на сімдесят відсотків світового ВВП у порівнянні сімдесят відсотків населення світу, що живе в крайній убогості, і це не сказати нічого в світі, нездатність капіталізму як системи , за допомогою примусу і дезінформації продовжувати перебування при владі і грабувати все, що можна і що залишається бідним країнам і найбільш знедолених.

На другому етапі, в якій імперіалізм хотів перевірити свої зусилля, як і раніше піддаються в клас, став другим урядом Алан Гарсія Перес злодій, наприклад, кримінальна відповідальність за боротьбу і підписання угоди про вільну торгівлю з всі країни прагнуть розграбувати наше багатство, тільки ті обмеження, ніж символічно доставити кліща, щоб заспокоїти місцевих протест може реалізувати дар наше багатство. Крім того, вони збираються разом, щоб перевірити передбачувані лідери лівих, як Хав'єр Дієс Кансеко і ту ж рядок опортуністичних Patria Роя переговори Зрештою, вони не знімають їх джерела доходу, такі як учитель ллється і що буде закінчити допоможе змінити і не погодиться вести переговори в інтересах народу. Так що у нас така поведінка деяких членів прогресивного священика як Арана Кахамарка, що стосовно проекту видобутку в Conga і все це за забруднювати і знищувати наші брати Канаріса територій в регіоні Ламбайеке. Ліва, лихо назвав, тільки служив для перевірки звірства уряду в силі і при цивільних диктатур, як Ольянта, є тихий у всіх можливих мовах і стали статистів у вкрай праві партії, як Fujimorism і молився про APRA.

Але вкрай правих угрупувань, які думають і практично історичне і моральне свідомість наших народів, і саме там він вирує знищити, останні заяви голови Ради міністрів, проти колишніх політичних в'язнів, і згадує, не зацікавлені в порушенні права на працю, недискримінація на основі ідей, він переноситься в демократію найбільш тупий і я боровся з ідеями, а не образливі заходи для того, щоб піддавати остракізму наші ідеологічні вороги . Для цього вони помістили його огидний таких злочинів, як згвалтування і педофілію, не можна заперечувати політичну мету, але не видають, як демократія, це аберація, що тільки фашистської диктатури в тому, що вони роблять. Там також конвергентних краю конгресменів і Urtecho Cuculiza фашист, не кажучи вже про Октавіо Салазар, ідеолог нового ескадрони смерті, які були використані у другому уряді Алан Гарсія.

Так що це політичне переслідування вільних мислителів, то чекати не нічого про це не цивільно-військової диктатури, яка все це робить, щоб підтвердити влади імперії, і що ми бачимо незліченні рішення, прийняті виконавчої та законодавчої влади, щоб американських військ на території Перу в п'яти неофіційних основі протягом всієї, такі як заміна Piura в Манта Еквадор, Аякучо, Уанкайо, що бази в Сатіпо і останній прихований в Пуно Куско, з дуже складним зброєю. Це практично вторгнення і захоплення нашої країни іноземних військ, і це при співучасті всіх конгрес республіки, не кажучи вже про міністрів, які є співробітниками великої імперії, так що зусилля США, щоб зробити доступ до своїх Учень школи Америки: Ольянта Умала, за згодою, що зліва, зрадник.

Ми можемо також додати плани у мене є це військово-цивільної диктатури, яка відображає досвід попереднього періоду, в якому Алан Гарсіа експеримент з корицею, щоб зникнути дратує лідерів команди і звичайні злочинці, і вільних мислителів, щоб диктатор Ольянта Умала, нам радять .


Túpac Isaac II
Juan Esteban Yupanqui Villalobos
http://juaneestebanyupanqui.blogspot.com

Тупак Ісаак II
Хуан Естебан Юпанкі Вільялобос
http://juaneestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: