Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

lunes, 5 de marzo de 2012

Заява конгресмена Хорхе Кабрера Rimarachin

Заява конгресмена Хорхе Кабрера Rimarachin.

Конгресмен Хорхе Кабрера Rimarachin адреси громадськості висловити наступне:

1. Як обраний конгресмен Республіки регіоні Кахамарка, і як громадянин, який знає про проблеми, породжених видобутку образливих, хижих і порушує права людини, мого народу, я висловив свою підтримку бойовим протестом проти міста Кахамарка Conga проекту з видобутку, що супроводжує всі його боротьби і вимог.
2. При розробці протесту Кахамарка, ми бачили величезну підтримку, яка має компанія Янакоча видобутку в більшості засобів масової інформації в країні і хто повноважень між різними операторами докладати зусилля, щоб дискредитувати Кахамарка боротьби народу, намагаючись змусити людей думку, що Conga проекту з видобутку є панацеєю для вирішення проблем країни.
3. У зв'язку з цим ми розробили національний історичний березня для води, яка закінчилася в лютому минулого року 10, в історичному мітингу на площі Сан-Мартін в Лімі з декількох тисяч перуанців, які стверджують, захисту води від загрози діяльності добувної меркантилізму. У розпал цієї дискусії, я мав суб'єктивного сприйняття, як вони оголосили про арешт Артеміо терористичних засобів масової інформації, що найбільш привілейованих у всіх новинах, щоб затьмарити успішний національний марш з води, яка Помилка, яку я визнаю і себе.
4. Це має підкреслити зусилля, вжиті урядом через поліцію в процесі демонтажу цієї терористичної групи Уальяга інших, щоб мир у країні. Проте, слід зазначити, що наша поліція і збройні сили не тільки свій власний потенціал підготовки і взяти на себе боротьбу з незаконним обігом наркотиків і тероризмом, будучи непотрібним присутність агентств та іноземних елементів в оперативні дії.
5. Нарешті, я заявляю, що Націоналістична партія Перу (PNP) прийняв рішення ініціювати мене дисциплінарного процесу, до якого я представив охоче, як бойової, так як це означає, що партія повинна бути розбіжності, терпимості, внутрішні дискусії і тенденції, які повинні означати, Внутрішня демократія. Я сподіваюся, повинні бути оброблені відповідно до правил належної правової процедури, встановлені Законом про політичні партії та Статутом партизан, так що ніхто не може бути приводом повноважень або суддя, що виносить вирок, щоб вирішити мою відділення націоналістичної партії, не кажучи вже про злиття Перу переміг Конгресу США до якого я належу, тому що в партії і заробити Перу не має власників або начальством, але владі офіційне рішення після того, як внутрішній процес, який є справедливим і демократичним.
Ліма, 2 березня 2012 року.

Хорхе Кабрера Rimarachin
Конгрес
Спасибо за ваш ніжний дифузії.
Телефон: 3117678Автор Хуан Естебан Юпанкі Вільялобос

No hay comentarios: