Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

viernes, 9 de marzo de 2012

У пам'яті Марії Лінарес Eusebia ПОРТАЛ - революційна ЖІНОК


У пам'яті Марії Лінарес Eusebia ПОРТАЛ - революційна жінок.

Кращі зразки революційного героїзму Я ніколи не був мозок встановлені в бібліотеці, або сатанинські словоблуддя відчуженими. Завжди в моїй багатій подіями життя я бачила в образі жінки. Але я не буду говорити про мою матір і моєї бабусі, уже широко говорили, я хочу поговорити про те, що скромний робітник із чоловіком на буксир дав мені приклад героїзму і мужності недоторканими відповідно до принципів шукає зміни у вашій країни і своїх братів. Але відсутність інтересу, що межують з святість, а не тому що це було, які були присутні на смертному одрі, який розглядав минуле своїх предків і образ свого народу і своєї країни. Жінка, яка в поєднанні культурні традиції свого народу і боротьбі за права свого народу, своїх братів, ця жінка не повинна зникнути з некролога забули і пішли. Але чому? Це необхідно, щоб жінки сьогодні вже не інструмент жадібність неприборканого капіталізму, а не просто взяти ставлення Клари Цеткін, Марія Eusebia, які не хочуть визнання їх відносини з захисту прав у своєму роді , протилежний був провидець майбутнього без багатих і бідних, говорить досить голосно, експлуатації людини людиною. Вони віддали свої величезні жертви на захист своєї родини, дивлячись на гідне майбутнє для своїх нащадків, які прийшли зсередини, зсередини і, отже, відчув необхідність боротися, але чому не більше експлуатації, клас, який містить влади та інших, а також представлені феодала відома як поміщика.

Клари Цеткін тільки зустрів її в моїй бібліотеці аватар, як дорослий, але інші великі жінки, яких я зустрів, коли ми були ще дуже молоді. З темного кольору обличчя і корінні в провінції Otuzco, колір був хворий і її чоловік Дон Ліно загадковим. Я зустрів їх на недавньому молоді люди в майбутньому вони відвідали всі герої битви 8:00, які були звільнені з великого агропромислового чікам долині, вони були колишнього фазенда Cartavio. Там, в цьому будинку зроблено завдяки спільним зусиллям всіх корінних народів там знали його звільнили. Це була досить короткою і виглядав дуже тонкий погляд, її чоловік був дуже сильним і низький зріст. Два об'єднаних же подвиг, що у відстоюванні своїх прав, як людські істоти, які здають свою працю роботодавцеві.

Там я зустрів солідарність, бо мій батько був убитий поліцією в ілюзії, що кожна молода людина гаваней в юності для більш справедливого суспільства. Там на колінах бабусі чув, як жінка сказала нам, що боротьба всіх жінок, дружин, матерів і сестер робочих cañaveleros за 8:00 просить г-підприємця. Це не бажаючи, щоб дати їм, прямує в жандармерію для репресованих, а не як зараз, по крайней мере, як відомо, були заарештовані, в той час вбито, а його тіло залишилося краще стежити за погодою і була підхоплена їх сімей, вони також були репресовані. Те, що вони говорять і виправдано тим, що індіанці повинні навчитися поважати своїх господарів. Таким чином, жінки з дітьми в хустку (плащ, який стягується з дітей) були кинуті на рейки, щоб вони не приймають їхні чоловіки, брати чи батько буде убитий, і якщо він був лідером має бути заблокований у підземеллях як острів відомо або фронтоном, та був сином відомої людини, але якщо він був корінним або гори, як вони називали, вона зникла, без подальших церемоній. Багато померли, хоча однією водіння локомотива був індійський, як ми. Тому, коли її чоловік Повний партизан в 1932 році разом зі своїми друзями Buffalo Баррето, знав, що вона не може повернутися на роботу в фазенда Cartavio були розташовані з усіма засланцями в пісках майбутнього. Там були організовані ще й перед владою, які хотіли виселити їх з піску, постраждали всі види труднощів, тому що для білих хлопчиків колоніального міста Трухильо були повстанці або гірських індіанців, які наважилися брудні заявити про свої права.

Багато хто хотів би сказати вам, сестра Марія Eusebia, я просто хотів, щоб світ знав, що ти взяв з випуском своїх братів, які працюють на фермах очерету на пекучому сонці зірвав збір для дітей грінго користуватися у вільний від подорожей в Європі. Я хочу дати цю честь і ваше ім'я не буде забуто, і дякую вам за підтримку завжди бути до Джоні навіть після смерті.

Тупак Ісаак II
Хуан Естебан Юпанкі Вільялобос.
http://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: