Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

martes, 13 de marzo de 2012

ЗАЯВА CONAIP від ​​03-12-2012ЗАЯВА

Конфедерація корінних національностей Перу CONAIP розглядає національні та міжнародне співтовариство створити положення про політику реалізується нинішнім урядом.

В даний час президентом Перу, Ольянта Умала, в своїй передвиборчій кампанії брехав народу з проповіддю націоналізму, обіцяючи зробити «Велика трансформація» і захисту інтересів країни від вторгнення транснаціональних корпорацій. Однак, коли він переміг на виборах, до більшості, особливо корінних народів і селянських общин в Андах і Амазонії, і на стороні з більш потужним. Знову ж постійні повтори перуанської історії, де цивільних або військових лідерів зраджує інтереси країни.

Тим не менш, Велика процесу перетворення слід продовжувати, в результаті чого уряд, стала політика наступності непопулярної політики, що проводиться Фухіморі toledismo і APRA, в даний час партнери, з якими спільно керують з цинізмом. Тобто, ми стоїмо перед обличчям фальсифікацій і повинні бути покарані морально і політично всім виборцям, які вірили в проповідь націоналізму. Ми говоримо, що Великий Процес перетворення слід продовжувати, тому що переважна більшість, хто голосував за Ольянта, ми повинні організувати, щоб виправити і продовжити процес. Ми не можемо відмовитися, як ошукані жертви і, коли зрадники сидять в уряді меншості, ми повинні виправити. Боротьба тривала Велика трансформація, без Ольянта і його спільники!

Один з випадків, і очевидні criollada є прийняття закону про попередньої консультації, яка містить дефекти і пастки використовуються для обходу прав корінних народів, закріплені в Конвенції МОП № 169. The Pirate закон повністю, спрямованих на заохочення іноземних інвесторів, не поважаючи волю, інтереси і права корінних народів на території, окупованій з незапам'ятних часів, і це вже існуючими правами держави. З цієї причини ми повністю відмовитися від цього права і вимагати його скасування та / або модифікації.

Крім того, Конфедерація корінних національностей Перу CONAIP, закликає інші організації та ліві партії, що визначають позиції на націоналістичної партії, тепер, коли вони прийшли до лав реакційних право. Ми вважаємо, що мовчання є однією з форм співучасті, що в кінцевому підсумку завдає шкоди інтересам народу.

Нарешті, ми називаємо пристрій підробити народних організацій, щоб протистояти жорстоким натиском транснаціональних корпорацій PAQARINAS ПРОТИ (або басейну верхів'їв) водоносного горизонту схилах Анд і загальне Анд-амазонських територій; і зберігаються у Великій трансформації являє собою альтернативу реальної зміни в наступних загальних виборах, регіональні та місцеві.

Нарешті, ми заявляємо, що політика єдності угоду з п'яти організацій корінних народів, є «виключення єдності», тому що вона не вважає і навіть "невидимим" для таких організацій, як юнка, CONAIP, CONAP та інші так далі. кур'єрської мандат "фінансових" відділення іноземних, постарайтеся виключити й знищити, не genuflexas і не підлягають політичної підлеглим pongeaje інтересів антропологів і агентів, які ними керують. Єдність пакт ексклюзивні і розбіжності не вносить нічого в Союз корінних народів вільного і самостійного і є основною слабкістю руху корінних народів у боротьбі за свої права.

Рада CONAIP

Автор Хуан Естебан Юпанкі Вільялобос

No hay comentarios: