Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

viernes, 2 de marzo de 2012

Фарс і Цивільне та військової диктатуриФарс і Цивільне та військової диктатури.

Центральне розвідувальне управління США, в їх ролі панування інфільтрації і імперський, в дев'яностих роках я думаю, що зелений план, спрямований на зміцнення своєї стратегічної точки панування в Південній Америці. З його виконавців перевищив допустиму і більше ліній були присвячені грабіж, який відкинув її реалізації, план стратегічного домінування, цей імпульс новим і нібито демократичних весна і я кажу, стверджував, тому що по дорозі у них не було інших цілей консолідації американської імперської влади. Але в той же час відвернути увагу людей або населення, як нам подобається називати їх, взяти на себе бунтівний ставлення засмучує плани, навіть більше, ніж можуть бути небезпечні для поставки сировини і високих прибутків глобальної дворянства, він , не вагаючись, знову нехай патологічний брехун і обманщик, як Алан Гарсія знову вести, що вони називають їх Перу. Велика світова буржуазія була в розпачі до падіння Фухіморі, як те, що вони досягли на сьогоднішній день, як і абсолютна підпорядкування їх система грабежу, може впасти.

Існував жодних шансів на знання правової системи, створеної в режим Фухіморі, і попередив, що всі законодавчі акти незаконного колишній явно створений за часів військово-цивільної диктатури Фухіморі. Більша частина експерименту полягала в делегітимації трудової боротьби, які були поставлені як привід знаком насильства, але, бачачи, що держава також насильство, тільки відправити на боротьбу з протестантської боротьби союзу, якщо був правий, я маю на увазі держава, то навіщо йти на протест, в тому, що всякий раз, коли держава на користь тих, хто в економічній потужності перетворюються в додатку, який захищає і зберігає економічну владу меншості за рахунок все.

Люди не можуть відстоювати свої права, дуже прості речі, по-перше, тому що держава поліцейського статус-кво, а не законності, завжди виступають на захист своїх господарів, яка є великою міжнародної буржуазії та національної буржуазії або бюрократичних або фінансових і друге, що держава Кри опікуна народу, і тому вирішено, якщо це так зручно для людей, не важливо, важливо те, що інтереси великої буржуазії, не зворушений. Це може бути побудована на тому, що відбувається в конфлікті в Conga. Там держава, а не бачити великий досвід, що люди у своїх відносинах з мега видобуток, вирішив захищати свій бізнес на тій підставі, що приносить багато для країни, і їхні аргументи настільки невірно, що, незважаючи на жахливу пропаганду, люди починають усвідомлювати і готується до захисту того, що вони вважають, що їхні інтереси і життя.

Тому ми вважаємо, що уряд Ольянта є другим етапом зелений план Пентагон планував підписати свою владу в Південній Америці. Це друга стадія фашизму, яка розгорнута в Південній Америці, що підтримує плани розграбування природних ресурсів для подальшого розпалювання жадібності транснаціональних корпорацій, що це всього лише невелика група, яка править світом, хоча намагається передати інкогніто і свідчить лише про те, хто додаткових послуг, які є видимими особі буржуазії міжнародних. Тут, в Перу представлений бюрократичної буржуазії, яка є зброєносець нашої фінансової буржуазії, яка відома як DBA (правий achorada брутто), то ми маємо Міро Кесада, що представляє собою невелику частку меншості в усіх галузях вітчизняного виробництва, але в свою чергу, додатки міжнародної фінансової буржуазії, яка має міжнародний орган, як Міжнародний валютний фонд, Світовий банк, так як бюрократична буржуазія.

На національному рівні представлені різні міністри держав, які захищають великі інтереси. Якщо це було зроблено Луїс Кастилії в якості міністра фінансів? Це не безкоштовно, щоб нав'язати свою думку і відстоювати свої інтереси, переважна міжнародна буржуазія не могла діяти в сміливих, для нього було, щоб приховати свої інтереси, він вдавався до ревізіонізму, які є вірними союзниками. І саме це зробило ревізіонізму, який так само, як опортунізм, кар'єризм і невеликої групи, яка завжди плутають людей в боротьбі за свої права, вони самі були використані, щоб знову бути номінальним, Троянський кінь для людей знову з'явилася надія, що будуть вирішувати свої проблеми, PO5 це всупереч DBA, до того, що Конга і, таким чином свою підтримку фашистської прем'єр-міністра. Таким чином, підтверджуючи статус цього уряду і змови між опортунізмом і вкрай правих. І цей уряд всього лише другий етап цивільно-військової диктатури, яка була реалізована в геноциді уряду Альберто Фухіморі, в даний час його другого етапу.
Juan Esteban Yupanqui Villalobos.
http://juanestebanyupanqui.blogspot.com
Хуан Естебан Юпанкі Вільялобос.
http://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: