Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

jueves, 1 de marzo de 2012

Клімат маніпуляції у військових цілях - нові зброї масового знищення СШАЩо таке HARRP?

Нова зброя масового знищення США: клімат маніпуляції для військових

написана Джозефом Р. Tyo

Увага Міністерства оборони США дає арсенал зброї погода, як і раніше обговорюється міжнародним громадською думкою. І якщо це правда, що рішуча відмова з боку адміністрації Буша ратифікувати Протокол кіот ... або був підданий критиці з усього світу, правда, що питання про маніпуляції та впливу на погоду у військових цілях не має недостатньо вивчені, незважаючи на те, в даний час реальне зброю масового знищення.

ВПС США має можливість маніпулювати погодою, як мирних, так і військових цілях. Це я включив здатність викликати повені, урагани та посухи. В останні роки в сторону оборони Departamenrto великі суми грошей на розвиток і вдосконалення цих систем.

"Погода в модифікації стануть частиною внутрішньої і міжнародної безпеки, і можуть бути використані в односторонньому порядку. Здатність генерувати опадів, снігу, бурі або змінити космосу ... або виробництва штучної погоди, все, що є частиною технологій, які можуть збільшити технічні знання, багатства і влади Сполучених Штатів зламати його супротивників ". (ВПС США, курсив. Використовуйте авіаційний університет військово-повітряних сил, AF 2025 Заключний звіт)

Само собою зрозуміло, що тема є табу. Військові аналітики і прогнозисти залишаються mudos.Se багато говорять про глобальне потепління, але ні слова про головну американській програмі погода війни: висока частота активних авроральних досліджень погром (HAARP), заснований в Gokona, Аляска , створюється спільно з ВПС і ВМС.

Ця програма існує з 1992 року. Вона є частиною нового покоління зброї, призначеного в області Стратегічної оборонної ініціативи, яка відповідає за космічним Drectorate Дослідницька лабораторія ВПС в транспортні засоби. Це антенна решітка здатні створювати зміни в іоносфері (верхній рівень в атмосфері).
Niccholas Бегіч, HAARP активіст описує це: "Це випромінювання технології наддержави радіоактивних газів, які викликають областей іоносфери нагріває газ концентрації деяких районах ...
Електромагнітні хвилі розбиваються об землю і зачіпає всі живі чи ні "(Global Research)

Всесвітньо відомий учений, доктор: Rosali Berthel. HARRP називає гігантський обігрівач, який може викликати серйозні збої в іоносфері. Для Річард Уїльямс, фізик і консультант Девід Сарнов лабораторії в Прінстоні, "HARRP є актом варварства, вплив на їх використання може тривати протягом багатьох років ... Крім того, HARRP служить для зміни системи зв'язку та радарів супротивника, може навіть призвести до відключень в цілих регіонах, порушуючи електричний струм.

Прогноз погоди маніпуляцій, на думку спостерігачів, може стати зброєю «профілактичних» по перевазі. Він може бути використаний як на ворожій країни і проти дружніх країн без їх згоди. Таким чином, той, хто контролює технічні знання (наприклад, атака "клімат") можна використовувати, що "інсайдерська" перевагу для економічної та фінансової рівня.

Автор Джозеф Р. Tyohttp://juanestebanyupanqui.blogspot.com/

No hay comentarios: