Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

lunes, 5 de marzo de 2012

Демократична і ANTI демократичнa - У СВІТЛІ Sumay Kausay

Демократична і ANTI демократичнa - У СВІТЛІ Sumay Kausay
Частина I

Європа, коли вона вторглася, що зараз відомо як Південна Америка, він не вважаю, що було вище культура, яка не відповідає дійсності. І багато хто, можливо, навіть обдурити ставитися до мене, даючи мені обурення за образи за те, що всі вони вірять в фундаменталістської догмою. Ми маємо на увазі п'ятнадцятого століття в Європі, які домінували феодалізмом і буржуазією ще не існувало, як революційного класу. Наука не була розвинена, тому що наука повинна вирішити основні проблеми суспільства. Головне, що вам доведеться вирішувати наука людського екзистенційна проблема у вирішенні їхніх проблем, таких, як засоби для існування.

Якщо ми бачимо, коротко історичний огляд Європи: Був не соціальної і політичної організації, які могли б очолити на добробут населення, а все було направлено тільки для задоволення споживчих потреб феодального класу і рабства. Чому відсутність такої системи охорони здоров'я, системи контролю виробництва та економіки, що призвело до потрясінь техногенних катастроф зараз неймовірне сьогодні для населення. В даний час наша з капіталістичною системою, ми також у цьому напрямку. Капіталістична система ніколи не вирішити соціальні проблеми голоду і убогості в людстві, на дві третини світі вмирають від голоду чи рабів виробляти для своїх нових господарів. Що таке соціалізм в першу чергу? Або ще краще. Що таке демократія? Тут ми повинні мати два зовсім ясно, якщо ми підемо по грецькій концепції або древнє поняття Анд, що ми випробували, коли ми відвідали кожен з громад корінних народів.

Грецька концепція заснована на образі агори, місце зустрічі в полісі всіх членів, будуть зустрічатися для обговорення державних справ, але цей сайт не має передувати місце поклоніння і навіть і навіть армійські казарми, але також використовується для ринкових операцій, це зроблено з часу у виконанні обов'язків в обговоренні державних справ. Бо ні економіки, ні військовим і навіть не уявляєте, вплив релігії, можуть втручатися в державні справи. Так як кожен переслідує свої власні інтереси на характер їхньої професії. Тут необхідно додати, що в обговоренні рішень, агора проводиться накладення критерій більшості. Інша справа, приєднатися до обговорення на зборах було без особливих нарядах, які могли б позначати їх ремеслом, будь то військові позбавили весь свій одяг, а також, якщо він був релігійним, і, нарешті, побачити традиції своїх доходів Біле плаття або albeo який сенс є ніхто не буде приймати свої власні інтереси. Я повинен додати, що кожен учасник на агору, я називаю його так, тому що ми могли б назвати це іншим словом з грецької, як ми його називаємо castellanizarla та громадської площі, яка розташована в центрі міста. Там на площі не повинні бути розташовані або церква або храм, крім казарми, з причин, зазначених вище, і. Ті, хто входять туди, що представляють кожну з родин людей, і якщо рахунок починають одні й ті ж потреби, то ж саме бачення аналізу речей. Вони мають спільне походження і канали зв'язку є постійними. В іншому разі не буде більше брати участь у виставі і, отже, перестає брати участь в суть яких полягає в участі і, звичайно, втрачає свою легітимність на площі. Це не має нічого спільного, ні, я їх представляють, таким чином я дбаю спростувати, ні проти того, щоб досягти справжніх інтересів тих, хто представляв. Ми вже втратили уявлення, тому що ми маємо справу з іншими інтересами, а не тих, кого ми представляємо.

Ця громадська площа, тепер стало парламенту або конгресу, як вони називають нас, не важливо, важливо те, що вона повинна представляти громадяни, свої інтереси, як і громадськість, і ми просимо: Це буде дійсно представляють це? Якщо ні, то відбувається це насильство влади з помилкові аргументи, що дозволяють і підриває суверенітет народу. Чому підроблений? Ну, дуже просто, якщо я скажу, я з тобою, але не захищати свої власні інтереси, якщо не інтереси мого ворога, і я перестав представляти вас і в мене є ще один союзник, який може бути навіть свого ворога. І це те, що відбувається сьогодні, представників у Конгресі не представляють громадян, найгірше, що ЗМІ роблять вигляд, видимість, що по-справжньому відстоювати свої інтереси, але коли вони забувають, що вони є, і покласти крім тих, хто володіє економічною владою.

Проблема подання конгресу чи парламенту має вирішальне значення, тому що, як ми вже говорили раніше, якщо не подбати про інтереси, які вони представляють, і досить відстоювати інтереси меншості, але тримає управління економікою усієї країни а також засоби масової інформації. Але тут ми бачимо, що це насправді описує це диктатура, тому що ті, хто захищають свої інтереси від тих, хто володіє економічною міццю та зв'язку. Як видається, не мають засобів масової інформації знають, що вони не захищають їх інтереси, отже, не зручно. Так що тепер немає демократії без диктатури, диктатури, не заслуговують на повагу, тому що він пробігає прав більшості. Якщо ми визнаємо, що це диктатура, то ми можемо очікувати від них, абсолютно нічого. І якщо ми не очікуємо нічого, ми повинні змінити, проблема в тому, що вони не хочуть змін, вони ховаються за допомогою інших сил, де також є диктатура буржуазії. Але не тільки те, що знаходяться під захистом своїх охоронців зробив тут поліція і армія, вони підтримують і захищають системи, яка гнітить людей, але хотів би змусити нас повірити, що це демократія, і якщо так, то чому захищати повноваження Гросс і Achorada Прямо через економічну міць. Насправді, DBA є додатком міжнародної буржуазії здійснив свою класову диктатуру в усіх країнах.

Для того, щоб справжня демократія повинна ставити під сумнів питання про приватну власність суті справи, тому ми повинні розуміти, що коли це сталося появи грецької демократії, питання про власність було не так важливо, щоб дестабілізувати систему демократичним. Суть буржуазної диктатури саме здійснення приватної власності як основний елемент системи. Я думаю, що це буде хороша тема для обговорення найбільш повно, що приватна власність як сутність буржуазного ладу диктатури, як це, де їх влада грунтується, але ми можемо сказати, що основна бути скасовані розвитку решті площі, як у економічної і політичної, як це стало можливим доступ до нього з боку інших людей.

Частина II

У всякому разі те, що демократична чи соціалістична система, яка втілює в Kausay Sumay, багато людей говорять мені. ¿Уявіть, що ви це поясните?

Продовження ...Juan Esteban Yupanqui Villalobos
http://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: