Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

martes, 7 de febrero de 2012

Вода і життя в порівнянні з гірською - Перу виходить так, що вода є правом

Вода і життя в порівнянні з гірською
Перу виходить так, що вода є правомЗ минулого 2 лютого проходить масовий марш приїхати в Лімі, Перу в четвер з позовом про припинення видобутку і вплив на водоносні горизонти, які завдають шкоди нових громад у країні Анд.

Мобілізація організована громади, соціальні, педагоги і фермери вимагають уряду зупинити проект Ольянта Humalla видобутку золота в регіоні Конга і ряд інших, що впливають джерел питної води і зрошення.

Крім того, стверджуючи, що заборона мобілізовані ціаніду і ртуті в гірничодобувній і обов'язкового соціального ліцензії на діяльність шахти. Під час маршу більше тисячі чоловік, були повторені гаслами типу «малий струмків зробити великий рікою і потужний" і "вода сама по собі, а не золото".

Conga проект передбачає інвестиції 4800 млн. доларів, а використання чотирьох прогалин в Кахамарка, два для добування золота та інших для зберігання відходів. Неофіційний доповідь перуанського міністерства охорони навколишнього середовища попереджає про вразливість екосистем, де вони планують запустити проект і ризик, якому вони піддаються на сайт грунтових вод.

Видобуток проект викликав сильний удар в постраждалому районі в листопаді 2011 року і політичний розкол у виконавчій гілці Ольянта Умала, які звільнені деякі державні секретарі, які критикували проект. Крім того, регіональне уряд Кахамарка оголошений проект здійсненним і дати поштовх в очікуванні рішення в довгий шлях в 10 днів, щоб прибути до Ліми.

Днів роботи буде повний діяльності є основними моментами юстиції водного форуму, запланованого на 9-й день, в Лімі, і святкова і мирної мобілізації води на 10, а також у столиці.

Паралельно з березня, будуть здійснюватися і інші заходи підтримки. У Лімі, молодіжними групами, громадськими організаціями та групами із захисту прав людини провели хід по вулицях підтримувати і відзначати на початку цієї демонстрації мирної і демократичної. Крім того, в Куско, Espinar, Canchis, Тамбо, Арекіпа, Такна, Анкаш, Ікітос і в інших частинах макро-регіонах Північної, Центральної, Південної та сході країни пройдуть мітинги і демонстрації.

Ще один захід включена в платформу цієї мобілізації полягає у створенні комісії щодо встановлення істини у гірничій справі, досліджувати будь-який збиток, заподіяний у видобувних галузях в останні 20 років.

Real World Radio акцій доповідь Радіо Зараження людини, який збирав свідчення Леонсіо Vallento, місцева влада села Нуево Перу, що знаходиться в русі, який вказує на уряд Умала позиції на користь гірського проекту, тим самим, зірвати їх передвиборних зобов'язань.

Фото: diarioelpopular.com
(2012) Radio Mundo Real

http://www.radiomundoreal.fm/Agua-y-vida-versus-mineria?lang=es

No hay comentarios: