Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

miércoles, 8 de febrero de 2012

У гонитві за водою і життям в ШЛЯХ Трухільо в Ліму

У гонитві за водою і життям в ШЛЯХ Трухільо в ЛімуУвійти в наш сайт, натиснувши:
http://informativocodeci-cn-cideco.blogspot.com/

Віртуальний аркуші № 1377
ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНИХ Вода і життя

Пішки і на борту десятки пікапів ADVANCE РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНИХ води і життя, оцінка Лімі, де в п'ятницю 10 зробити їх мобілізації центру. Хода почалося води з лагун Conga проекту видобутку з низкою ритуалів і платежів на землю (Земля-мати).

Як надбанням громадськості, Conga проекту з видобутку є інвестиційною компанією, Янакоча був встановлений двадцять років тому в Кахамарка і видимих ​​пошкоджень є, Кахамарка є найбіднішою відділу в Перу, яскравий приклад, що Янакоча лайно життя майбутніх поколінь.
Янакоча Кахамарка з ризиком втратити свої джерела і готової вод, забруднених ртуттю і ціанідами. Зрештою, Кахамарка залишитися без води, без сільськогосподарських тварин і приречені залишатися бідним відділу в Перу.

Зв'язку з цим ми надаємо замітці, опублікованій в журналі Перший 04/01/12
Вода вже ведеться в Трухільо.

З різних районів країни громадським організаціям перейти до Лімі.
При підтримці з боку більш ніж 120 регіональних, патрульних, селян і делегацій з різних регіонів продовжує своє просування в столиці, де колони сходяться представники центральних і південних.

Основна колона в березні водних прибув вчора в місті Трухільо, що включає більше тисячі патрульних, фермери і жителі регіонів Кахамарка і Ла-Лібертад, а також делегації з різних населених пунктів північного макрорегіону, в супроводі надійним захистом поліції.

У третій день, основні лідери прибули до штаб-квартирі регіонального уряду Ла-Лібертад, які могли тільки зустрітися з посадовими особами, у зв'язку з несподіваним відсутність його власника, Хосе Murgia, який обіцяв зустрітися з ними.

Після прибуття в місто, провели ряд культурних заходів, форумів та мобілізації населення з метою подальшого розширення заклик до дилерів.
Потім ще одна група із понад 700 патрульних також прийшли з Кахамарка в Трухільо, пас-Ліма, в місці жертви. Вони на чолі з регіональним віце-президентом по місту, Сезар Діас Алиага, і священик Марко Арана.

У той же час, делегації з інших міст в центральних і південних макро-регіонів продовжують рухатися в їх відповідних юрисдикціях, сходяться, це 9 лютого, в столиці республіки.

Чи не провокація

Мануель Кастильо, член оргкомітету національного координатора в березні для води, повідомив перший мирну демонстрацію на підтримку більш ніж 120 регіональних організацій, які, строго забив, не потрапити в провокації і уникати пошуку інфільтрації денатурації протесту.
Після того вимагає необхідність конституційної реформи, яка розглядає воду як людських ресурсів для забезпечення їх належного використання, Кастільо заявив, що головною метою цього національного зусилля, щоб захистити воду і в конкретному випадку Кахамарка, їх участь орієнтоване , щоб виразити, що "Conga не буде».

Лідер також повідомив, що філія Ліма національного координатора в березні для води працює в тісному контакті з матерями клубів та інших організацій, підготувати необхідні логістичні мати справу з тисячами демонстрантів, які приїжджають в Лімі на захист водних ресурсів.

"Ми працюємо з матерями клубів, їдалень та інших громадських організацій отримання відповідних комітетів буде відповідати за логістику, щоб вітати", сказав він.

Між тим, глава Фронту захисту навколишнього середовища Кахамарка, Вільфредо Сааведра попередив, що міжнародний досвід екологічного Conga Дослідження впливу водіння прем'єр-міністра, Оскар Вальдес, прагне нав'язати гірського проекту.

Крім того, президент Конфедерації громад, що постраждали від гірничодобувної промисловості (Conacami), Magdiel Карріон, заявив Кахамарка "відкат прагнення транснаціональних корпорацій", сказавши, що «селянин патрулі мають сили, так Держава повинна розуміти, що вода є правом людини, а не товар ".

Проблема з видобуванням корисних копалин
Уряд погоджується на переговори з Такна

Рішення проблеми води і видобутку корисних копалин в регіоні Такна, життєздатних і стійких заходів буде визначено протягом двох тижнів з «зустріч на вищому рівні» між лідером Ольянта Умала, і представники цієї юрисдикції.
Це було одностайне угоду, досягнуту Робочого комітету багатосекторальні Такна, утвореної міністерської команди під головуванням Оскара Вальдеса, який особисто вирушив на площу, а також місцевих і регіональних властей.

На прес-конференції, Вальдес визнав, що раніше, необхідно визначити, на основі консенсусу, конкретних угод з питань водних ресурсів, сільського господарства, навколишнього середовища та гірничодобувної промисловості, перед поданням до Президента Умала. "Остаточне рішення не накладає уряд, а буде результатом консенсусу", сказав він.
Навіть прийшли, щоб висловити свою солідарність з провінцією Candarave стикається з серйозними наслідками через відсутність води та економічні ресурси.

Офіційна позиція
За словами міністра енергетики і гірничорудної промисловості Хорхе Меріно, Великого Національного березня для води "не сприяє національному розвитку", але сказав, що поважає волю народу Перу підтримати акцію протесту.

Хав'єр Сото
Розробка

Автор: Еміліо ТОРРЕС Мелендес в 2:07 ранку

http://informativocodeci-cn-cideco.blogspot.com/2012/02/marcha-por-el-agua-y-la-vida-en.html

No hay comentarios: