Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

martes, 7 de febrero de 2012

КРОК НА ВОДІ І вчора для мобілізації Чімботе

КРОК НА ВОДІ І вчора для мобілізації Чімботе

Понеділок 6 лютого 2012 1:49

http://www.facebook.com/photo.php?v=385960548086379

Фермери, рибалки та екологи приєдналися до марш жертву за воду, зроблене делегацією Кахамарка проти проекту "Конга"

Більше 500 чоловік приїхали на ноги в Ріо-Санта з Кахамарка та інших містах на півночі країни, щоб зустрітися з делегацією Чімботе, в тому числі фермери, рибалки та екологи, в очікуванні початку ходи з проблем води і життя.

Об'єднавши всі групи громадянського суспільства відкинули втручання видобутку в верхів'ях басейну і держави попросив суворої охорони природних ресурсів, особливо води, зарядженої протестуючих з транспарантами і плакатами в руках влаштували сидячий страйк в міст Санта, там батько одного зі зниклих Санта, Хорхе Кардосо Норьєга, кинув аранжування квітів до річки і, взявши мікрофон, щоб запитати президента, Ольянта Умала Тассо, що його уряд виконує свої пропозиції кампанії, яка був захист природних заповідників.

"Формальні та неформальні видобутку забруднюють воду, і в житті перуанців знаходяться під загрозою, в разі долині Санта ми perjudicándonos, тому що річкова вода продукт поставляється з важких металів з гірських стоків в результаті Заголовки і ніхто не контролює їх, я думаю, що нам потрібно отримати як Анкаш канон, якщо ми вбиваємо себе з забрудненням навколишнього середовища? ", сказав Хорхе Норьєга.
У свою чергу, Марко Арана Zegarra Ppadre, національний координатор маршу, заявили, що вони повинні прибути в Лімі 10 лютого для проведення зустрічей з різними організаціями із захисту водних ресурсів і знову, як і в кожному місті, Відвідування "Conga не йти", і не дозволить розвитку цього проекту.

"Ми не хвилює, як далеко ми просунулися, але ми відмовляємося від видобутку, тому що руйнує воду і шкодить всієї продукції рослинництва і тваринництва в Кахамарка. Ми не будемо приводити наші руки скручені "заявив, що протестуючі Кахамарка.
Слід зазначити, що марш державного водного прагне заборонити видобуток у верхів'ях, використання ціаніду і ртуті, право на консультації та захист 036, Кахамарка регіональних постанову оголосити неможливим виконання Conga проекту.

У другій половині дня демонстранти рушили на Нуево Чімботе Чімботе, сьогодні планується, що в Касмі і Huarmey і 10 лютого в Лімі.


http://www.diariodechimbote.com/portada/noticias-locales/56143-marcha-por-el-agua-paso-ayer-por-chimbote-y-hubo-movilizacion

No hay comentarios: