Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

martes, 7 de febrero de 2012

Звіт про 3 Вода березня НаціональнийПісля прибуття в Трухільо, 8000 чоловік приєдналися 700 пішоходів. 400 пішоходів вийшли з Кахамарка, який приєднався до 300 патрульних і селян Ламбайеке, Piura, Сан-Ігнасіо і Сан-Педро-де-Cutervo Lloc. За день до цього приїхав в Трухільо ronderos Уамачуко, Quiruvilca і Сантьяго-де-Чуко, в загальній складності 800 осіб, у супроводі мера Quiruvilca. Також приєдналися жителі цього місця, торговельних організацій, християнських і громадянина, а також сотні мігрантів оселилися в Кахамарка столиці Ла-Лібертад. Таким чином, понад 20 торгових асоціацій, селянські патрулі, представники води фронтах на захист північного Перу брала участь у третій день походу за водою. У загальній складності 120 організацій макро-північних, центральних, південних і східних, і Ліма, Ліма і Кальяо провінції, що приєдналися до ініціативи. Патрульних і різних громадських організацій Трухільо заявив, що обід і ночівля в демонстрантів.

Хостинг від Трухильо був святковий, з групами, які грають huaynos та карнавальні пісні, з текстом натякаючи на захист вод. В Пласа де Армас Трухільо, мер говорив про Quiruvilca, Кахамарка регіональних директорів і колишній священик Марко Арана Національна Організація комісії в березні для води. У виступах наголошувалося на необхідності захисту водних джерел, підкреслюючи мирний і демократичний характер березня. Він пояснив, що пропозиція заборонити законом видобуток ртуті і ціаніду у верхів'ях басейну і висунув на перший план інтереси патрульних від наслідків видобутку корисних копалин в їх районах. Вночі було музичної культури, організований патрульних Сьєрра-Лібертад, які внесли кілька груп, як це прийнято в урочистостях в цьому районі.

Після дня в Трухільо, форуми і "громадянин діалог", очікується, що 1200 чоловік піти в Чімботе, Касмі, Huarmey, Pativilca, супі, Paramonga і Уачо, де почалися протести і отримати березня.

Керівники селянських патрулів давати свідчення
Лідер Gilberto Cayotapa Chugur провінції Bambamarca пояснив, що вступили в березні, так як видобуток Санта Huatay проекту безпосередньо залежить глава басейну, який живить притоки Chancay, пошкодивши при цьому співтоваристві доступу і наявності води.

Idelso Ернандес, лідер Єдиного патрулі Селянська Перу і рідної провінції Хаен в Кахамарка, сказав, що "більше шести річкових басейнів б бути завдано шкоди, якщо практикуються відкриті гірничі роботи, і таким чином приєднатися до маршу" .

Кісп Elpinaldo Mega, президент селянські патрулі в провінції Санта-Крус, Кахамарка, пояснив, що за 13 років населення страждає забруднення річки Св. Лаврентія і Св. Петра, залишками здобичі проект «Ditch" в Буенавентура Mining. Це в кінцевому підсумку впливає на річки і долини Chancay Jequetepeque.

Події повідомляється репресивних Huarmey
Національний організаційний комітет Національного водного походу було повідомлено і стверджує, що репресивні дії поліції. У четвер ввечері, Huarmey, одним з очікуваних концентрації в березні зіткнень між поліцією і населенням протягом 48-годинний страйк проти Antamina шахти, який був звинувачений у забруднення водоносного горизонту, який забезпечує питною водою.

Опубліковано в 1:30 negromartinez

http://observacionenperu.blogspot.com/2012/02/reporte-dia-3-marcha-nacional-del-agua.html

No hay comentarios: