Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

lunes, 30 de enero de 2012

СВОБОДА І відразу після війниСВОБОДА І відразу після війни.

Для багатьох, хто не читав або проаналізувати глибину підкреслюється Комісія з встановлення істини і національного примирення, про причини, які призвели до війни, що наша країна жила і в якому він з'являється, що, як ми меншість, яка ідентифікує себе з Завжди правило, ми не розуміємо.

Це відбувається, виникають зі статті в шановних журналіст щоденної La Republica, в особі Патриція Дель Ріо, і вона ставить своїй статті в якості гасла до проблеми байдужості і суперечлива, щоб продовжувати судити і зневажливих епітетів Сила правова доктрина, не те, що сталося в роки політичного насильства. Для мотивації, які призвели не були очищені або навіть знижується, набагато гірше, збільшилися і пояснив, що я думаю, кілька років тому з набагато більш радикальними. Для цього меншини як і раніше правил резервного інтереси тих, хто більшість, і що ще гірше, обманюють, ми живемо найкращому зі світів, ми просунулися, це тільки питання рішення дрібниці і після найгірша річ, яка вступила керувати людина, який обіцяв зміна напрямку система, але тим не менш, робить зовсім протилежне, і це рішення з таким же як вони це робили з моменту приходу вихідців з Латинської Америки нашому народові.

Але в чому проблема. Якщо справді демократичної системи, щоб зробити консенсус дізнатися думки тих, хто проти тієї ж системи, тому воно повинно бути доведено, що вище питання тих, хто не хоче жити в системі. Але якщо у вас є страх, і перш за все не мають аргументів суперечити або фальсифікувати те, що інші держави, тому ми взяли відношення діалогу і навіть відмовити в участі в інший противник. Вони вирішили проігнорувати фашистських ставлення і засудити суперника, тому що ми могли б виставити наші аргументи не можуть навіть переконати нас, що робить нас говорять, що страх є нашим аргументом, щоб приховати, що ми надаємо прикметників очорнити ворога і показати, наскільки велика наша слабкість позиції і переконання, що у нас правду. Тому ми вважаємо, що позиції, зайнятої багато журналістів знаходяться в прикметників, без аналізу істини і це пов'язано з правом прикметників дати згоду на поневолення і критика системи стали прихильниками практики винятки та експлуатації. Це набагато більше, ніж на близькій відстані, що ми повинні жити подій в історії людства. Наші очі, більшу частину часу у нас дуже мало місця, і ми бачимо широту пейзаж, який нас оточує, або, можливо, відчувають себе більш комфортно бачачи наше обмежене бачення, яке є короткозорим і поруч, який не проектуються і не більше ніж на декілька областей горизонт.

Наша область, де ми є, як я вже говорив і повторюю системи були престол Condic жив історичного розвитку громадських організацій. Знищено європейського вторгнення і консолідованої системи condice ж людини. Місцевої буржуазії життя оману, що це їхня територія і що всі повинні коритися йому без будь-якого натяку на інакомислення. Вони не визнають, що в першу чергу є узурпації території, яка не належить, і які підтримують сили армії, яка захищає їх інтереси. Так боюся, що аргументи, перш ніж де Гусман, незважаючи на мислення Гусмана занадто ідеалістичний, немає ніяких доказів того, що де-небудь істину, контрастує з реальністю. Було б довгого обговорення з Гусман, особливо його методологічні помилки, які впали на їх нездатність бачити всю нашу дійсність, і проаналізувати, що відбувається з історією нашої країни. По-друге, те, що живе на цих територіях, які деякі хочуть, щоб в якості ліберальної демократії, яка не так, якщо не більше, ніж диктатура буржуазії і повернення до феодалізму по всьому світу. Демократія уряд потужного класу над іншим, якщо не консенсус, навіть уряд більшості над меншістю, що стара концепція арістотелівської логіки повірити, що це завжди краще, і як Банк ідеологічної порятунок для нашої зовнішності.

Патриція-дель-Ріо, здається, не розуміють речі і продумати логіку телевізійної реклами, які створюють помилкова думка про реальні проблеми якої ми живемо. Насамперед ми повинні розвіяти міф, що жодна країна, Перу, навіть Еквадорі, Болівії і Чилі. Ця ілюзія неправильно думати, як вони відбуваються з нації, яка не існує, що привиди були введені як героїв, як і у випадку Андрес Авеліно Касерес був великий землевласника, приходять в якості миротворця у неіснуючих вторгнення нації Чилійський. Вони заслуговують ретельного розслідування ввести в фокусі реальності Господи, що було ваше ставлення до війни.Хуан Естебан Юпанкі Вільялобос.
http://juanestebanyupanqui.blogspot.com
Juan Esteban Yupanqui Villalobos.
http://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: