Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

domingo, 15 de enero de 2012

Населення Cachicadan заклики до національної поліції заарештувати злочинців ...

Населення Cachicadan заклики до національної поліції заарештувати злочинців ...

ПРЕС-РЕЛІЗ

З 10 годин дня 14 січня цього року, Віктор Vallejos невідомих Тіноко Rondero передбачуваний лідер, відповідальний за злочинцями найманців оснащені великі відстані, що ми знаємо тільки стріляли з близької відстані воєначальників Фронт для захисту інтересів і Ronderos Cachicadan районі бази. Всередині натовпу злочинців було виявлення працівників районної ради персоналу мера Педро інтимний вечерю Касамайор налаштування визнання таких осіб: Серафін Родрігес Завала Llajamango Едільберто Родрігес і Луїс Гарсія Гарсія і Уайлдером.

Один з поранених під час цієї прес-реліз голови оборони проти інтересів пан Іполіто Кваліфіковані Cachicadan Кісп, з двома вогнепальними калібр кулі, не знаючи, коли здоров'я їх статус охороняється відповідно до прогнозу медичної комісії лікарні виявили Сезар Vallejos годину місця подій. Люди збиті з пантелику інцидент називають влади повідомити передбачуваний до кримінальної відповідальності в якості окружного мера.

Місто закликає національної поліції заарештувати злочинців, які намагалися створити безлад та хаос в тихий курорт Анд.
Варто зазначити, що тільки лідер Фронту захищати інтереси району Cachicadan засудив серію актів корупції, шляхом лорд-мер району, стався замах на його життя не йдуть на перед звинувачення в корупції і відкликання цих повноважень, які заслуговують відмова від усього населення.Віктор Мануель Гамбоа Нарваес.
Ідентифікаційний номер 07219680.
ВІЦЕ
Центральний Союз сільських
Про PROV. Сантьяго-де-Чуко.

http://apoyoalaverdad.wordpress.com/2012/01/15/la-poblacion-de-cachicadan-hace-un-llamado-a-la-policia-nacional-a-detener-a-los-delincuentes/

No hay comentarios: