Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

martes, 20 de diciembre de 2011

ТРАГЕДІЯ "Ольянта": Написано ЛьосаТРАГЕДІЯ "Ольянта": Написано Льоса


У літературі нашого народу, який розповів, як усних джерел, це драма Ольянта. Він розповідає епізод серце між дочкою Великого Pachakuti і Руні Ольянта, який я думаю, що рухаються до цього дня, але без принцеси Куси Coyllor або вона буде людина, яка була розчарований у своїх прагненнях шляхом Кандидат, який порушив свої обіцянки знову. Я малюю дуже барвистий краєвид, незважаючи на ліричні пісні правом, втілені в Варгас Льоса, що заглянув у двері, щоб спалити знову до дверей духовки, хліба, що містяться устремління століть тільки невелика жменька слів.

Багато avizorábamos це було не так вірно так красиво, щось, що не вписуються в нашу свідомість, незважаючи на всі переконував нас підтримати цю кандидатуру. Не вважаю, що праві, було багато ознак того, що дав нам причини ми не могли пояснити. Існував історії, яка почалася виявити псевдонімом Капітан Карлос, вбивця своїх братів у громадянську війну, але не вбивця небудь, але він був захищений здається, до державного органу США. Те, що виходило, що цей хоробрий солдат вбивати беззахисних в'язнів був дуже старанним студентом Школи Америк в Північній Америці, де вони роблять найгірших диктаторів і вбивць у своєму роді в світі. Що насправді ми не помітили, що у всіх добре розвинених програми Центрального розвідувального управління захопити території та народи світу, сочилася через збройні сили кожної країни. І тому ми можемо сказати, що те, що сталося в Locumba може бути великим фарсом, в якому один Antauro повинні заперечувати факти і визначити, з його братом, але ця межа повинна бути певним і прозорим, як зроблено зі зрадниками батьківщини, до нашої істинної батьківщини <той, який був створений не геноцид креоли і їх нащадки, не той, який ми успадкували від наших предків і в яких загарбники зробили це і все, як якщо ваша власність.Справжнє обличчя і наміри, це вже доводить істинні у всіх широтою свого, так що немає ніяких причин, щоб боротися за, то очевидно, що весь цей час були і продовжують обманювати людей. Там він показує свою справжню сутність Місті, ворог всіх, хто індіанців, той, який не знає і нічого не вартими, так само як і вони, ми mistis готуватися. Були знущатися над його нібито батьківських почуттів і симпатій до індійських масам, що ми більш ніж вісімдесят відсотків, серед тих, хто повинні бути додані до тих, хто думає метиси, але обличчя його видає, які, як наша. Тому вони не мають дипломатичного або нахабство бути консервативними у своїй поведінці, про що свідчить ставлення розсуд, що є його дружина в політичній діяльності <деякі оплески, але справа в тому, що вона не була обрана, і якщо це було в Серце вашої організації, то має залишитися, але не повинні втручатися в офіс на посаду, що не був обраний, але це тому, що їхні бажання і порочні бажання влади, неможливо бути обережним з Вашими побажаннями.

Але є кліка передбачуваних лівих інтелектуалів, які хочуть, щоб піднятися на ілюзії, або сходження на ілюзію братами, з якими ми знищили наші народи протягом п'ятисот років і дають ряд пояснень, які необхідно зробити так по Ольянта зупинити хвилі протесту проти видобутку корисних копалин або, скоріше, називати це крадіжка транснаціональних корпорацій до наших ресурсів, басейну верхів'їв схожі на таблицю з чотирма ногами, які тримають рада в рівні зверху і сказав немає суми, які можуть бути скорочені і чотири ноги, щоб служити в якості палива для вогню, він буде залишатися борту столу і може підтримувати більш високий рівень речі, тільки щоб бути зроблено акуратно, щоб не залишати рівні ради директорів <якщо хтось може зробити, то у вас є гірнича справа, якщо вони говорять, що знищення водно-болотних угідь і природних водоймищ, вода буде надходити до всіх puquios природно. Ми бачимо на нашій території в Сантьяго-де-Чуко як вони виявляють брехня лежить потужна видобуток не може покрити пальцем, як ми хотіли зробити з сонцем.

Хуан Естебан Юпанкі Вільялобос
Тупак Ісаак II
http://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: