Вижу Бога Каждый День

Шлях мудрості

jueves, 29 de diciembre de 2011

Ольянта є створення Antauro
Ольянта Умала Тассо є створення його брат Antauro і, як це було троянським конем американського імперіалізму. Тут ми повинні запитати у автора, в той момент він став таким інструментом?. Ну не вважають, що Творець не був обізнаний у тому, що тепер став її брат, але ми вважаємо, що якщо ви ще не брав участі в ній, тепер доведеться розмежувати дуже сильно зі своїм братом і боротися за це безпосередньо з повідомленням він допоміг покласти в даний час має місце. Ну як студент, вбивць Школі Америк, де Господь Ольянта був одним із найрозумніших студентів у школі диктаторів і вбивць в Америці. Але, як це було непрезентабельний і взяти владу сьогодні по звинуваченню в житті процвітаючого демократичного етапу діяльності, він був не рекомендується взяти владу, як в минулому, до влади під загрозою застосування зброї і танків. Для цього ми вважаємо, що дуже зручно планується один раз тиранії диктатора і геноциду Фухіморі провів за кордоном. Так до того часу, злочинець втік з Фухіморі Володимиро Монтесінос, або вважають, що його друг був екран намагаються отримати відео, які здійснювали звірства в ряд фінансових і порушення прав людини. Саме за цих обставин, які існували ряд невизначеностей щодо майбутнього країни, в тому, що військовий Ольянта варто, швидше за все, в пантомімі, що йому нічого заколоту або повстання в руках, він залишив свою штаб-квартиру і бродив по горах південної блукаючих в якийсь бунтівний, але безрезультатно проти лінії обставини для вирішення завдань, які жили в країні.

Газети повідомляли і дав ніякого значення, тому що вони не вплинули все, щоб розвиток подій, які відбулися в нашій країні. Але вони скористалися цим, щоб зайняти принципову позицію на захист так званої демократії ми живемо. Я думаю, що була позиція ЦРУ по відношенню до нашої країни. Він грає тут дуже чітко декларувати величезні прибутки на матеріали, які тепер можуть стверджувати, що північна країна не закінчується падінням в кінцевому банкрутства.

Якщо ми бачимо, основними акціонерами обох Newmont і Barrick Gold, має свої основні родовища у Південній Америці. Це ясно для нас, і навіть положення в даний час прийняті само, як і раніше, ніж пан Ольянта, який є захистом Великого гірського хижака. Екологічного збитку та екологічного зобов'язання будуть незліченні, ми бачимо, що сталося в той же Оройя і Серро-де-Паско. Там ми можемо побачити, що принесло видобутку на навколишнє середовище та здоров'я населення і великий розвиток, що приводить до збільшення бідності та злиднів.

Те ж саме ми вже бачимо в громадах, Сантьяго-де-Чуко, що великомасштабна видобуток, тільки даючи крихти, які не переводити в що-небудь для великого розвитку нашого суспільства, але якщо екологічні зобов'язання, які накопичуються щодня все більше і що в кінцевому підсумку перевести на бідність і безробіття в наших громадах.

Тому ми віримо, що Господь Хумана Тассо є троянським конем імперіалізму і надалі підтримувати панування в нашій країні і видобутку природних ресурсів. Це незаперечно, що вводять в оману спочатку всі старі ревізіоністів, які все ще вірять, що свині літати і APRA є бездоганний і чесний.

ЦРУ знало, що не переміг би в першу чергу, так сказати, тому що вони бояться все правильно і сказати їм, що ЦРУ не йтиме привілеї, такі як політично відсталі і просто вважають за краще мати віддалений у ваших руках, щоб відчути, що вони привілей не погодився, що, враховуючи ЦРУ. Це можна побачити в кору, яка дає маленький хлопчик у своїй поштовій ганчірку Маріатегі і тут же він пише одне з основних агентів ЦРУ, як пан Рей де Кастро.

Ну, ЦРУ довелося поставити Алана Гарсія злодій, як і його таємним агентом був поміщений більше підходить до умов і може завоювати симпатії робітничого класу, і саме там, де великі постріли ревізіонізму допомогти вам подолати цю долину що в другому турі, щоб отримати роботу. І так рішуче були надані ревізіоністів, які Господь головою Хав'єр Дієс Кансеко. Останнє вже історія, ми всі знаємо.

Juan Esteban Yupanqui Villalobos
Tupac Isaac II
http://juanestebanyupanqui.blogspot.com
Хуан Естебан Юпанкі Вільялобос
Тупак Ісаак II
http://juanestebanyupanqui.blogspot.com

No hay comentarios: